ZTK 14/15 H:3 | Diyarbakır BBSK 1-4 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | ATV - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:3 | Diyarbakır BBSK 1-4 Galatasaray | M.S | 23 Aralık | ATV

Sezon basindan bu yana duzenli forma giymeyen yetenekli bi oyuncuyu önemsiz ve patates tarlasinda oynanan bir mactan sonra elestirmek sacma.

kimin vatanini kime veriyorsun ??:mad::mad::mad:
burasini Türk Milletinin (kendini bu Milletin bir ferdi olarak gören herkes) tapulu mailidir
rumlardan ermenilerden bizanstan savasarak aldik, bir arada yasamak istemeyin ister kürt ister türk olsun
s.olsun gitsin bu vatandan

deli etmeyin insani

sen ne diyon ya değişik? benim mesajdan onu mu çıkardın..

ben şunu yazmışım:

Bölünsün bu ülke bir an evvel de rahatlasınlar..

Bütün devlet kurumlarını telekom ve bankalar başta geri çekelim..

Emekli maaşlarını da kürdistan versin.. rezillik..

bu zaten senin eleştirdiğin tipler bölünsün de ebesininkini görsünler anlamında yazılmış bir mesaj.. anlama sıkıntın var herhalde..

Emre Can Coşkun'un Diyarbakır BŞB performansı;%89 Pas başarısı8 Top çalma1 Faul5/7 Hava topu5 İkili mücadele

@AslanStatic

Bruma-Yasin-Yekta-Gndoğan-furkan-tarık leş gibiydi... Özellikle bruma ile ilgili umutlarım gitgide azalıyor.. son vuruşlar ,son paslar ,ortalar rezil seviyede..Pandeve o pası nasıl attı hala inanamıyorum.. İster kabul edin ister etmeyin Bruma beklentinin çok çok altında kaldı.

Emre Canı çok beğendim fiziğini epey geliştirmiş.. Olcan istekliydi ama as kadro için çok yetersiz..Bu hafta ligde burak-pandevi izlemek isterim..

Üst Alt