ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV

bu maç berabere bitsin olmayan çoçuklarımı kesicem

umarım ironi yapıyosundur renkdaş bu zırvalıklara inandığını söyleme sakın bana en fazla bir gol attırırız d.bekirlilere o kadar yani

İddialara inanmıyorum, vurgulamak istediğim şey Abdurrahim denen adamın RTE'ye yaranmak uğruna yapamayacağı şey yoktur. Bazı açıklamaları var, inanılır gibi değil. Utanç verici Galatasaray gibi bir kulüp için.

inşallah ligde böyle saçma sapan 11le çıkmaz hoca

melo stoperde hiç olmayacak

bu maç idare eder

tarıkla eray hariç yedekler daha iyi
bruma yekta melo(stoperde olduğu için) dan emreç emrecan sinan

kimse kusura bakmasın sevmedim ilk 11i.hiç iyi değil.selçuk,sneijder ve melo yedekte durmalıydı.emre can ,birhan ve sinan oynasaydı keşke.

Melo'nun stoper oynadığı her ciddi maçta sorun yaşadık. Bu maç neyse ama Rize maçında da çok sıkıntı yaşayabiliriz. Arkasında takım arkadaşı var gibi oynuyor hep.

Genç oyuncu oynatmak Hamza Hoca'nın da aklına gelirdi merak etmeyin. Takımdaki eksikler sebebi ile bu 11'le çıkıldı hafta sonuna hazırlık amacı ile. Eleştirmeden önce 2 dakika düşünün.

Hamza hocam sağolsun beni büyük kararsızlıktan kurtardı. Meloyu stoperde görünce, daha doğrusu Emrecanı görmeyince seçimimi kolayca yaptım ve Alba Berlin maçını seçtim. Ay lav yu hocam

Üst Alt