ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:4 | Galatasaray 0-2 Diyarbakır BBSK | M.S | 22 Ocak | ATV

maalesef hamza hoca cok buyuk bir hayal kirikligi yaratti bu macta. o kadar cok hatasi varki nereden baslayayim bilmiyorum.

birincisi emre cani ilk 11de oynatmamasinin hic bir mantikli aciklamasi olamaz. zaten eger lig provasi yapiyorum gibi bir cevap vericekse komedi olur. melo stoper konusunda son durak olmalidir. yani diyelim emre can veya hakan sakatlandi ve baska kimse yok. o zaman meloyu stoper oynatirsin mecburiyetten.

tabii melo stoper oynayinca orta sahada zayif kaliyor. yekta korkunc bir durumda. nasil 300-500 bin verilip tolgay alinmiyor inanilir gibi degil.

hadi ilk yari bir sekilde olcani oynattin. nasil olurda bu adamla ikinci yariya baslarsin. hadi onuda gectim. nasil olurda bu adam 90 dakika oynar. inanilir gibi degil.

pandev niye cikar ilk yari sonunda. adam zaten kosmadiki. butun ilk yari adamlarin yari sahasinda gecti. eger pandev bunuda kaldiramiyorsa o zaman kusura bakmayin ama ben kabahati pandevde degil onu hazirlayamayan teknik ekipte veya onu gondermeyen yonetimde ararim.

zaten 1-0 geridesin nasil olurda son degisiklik hakkini defansdan yana kullanirsin. is isten gecmis. maca oyle baslayacaktin veya ilk yarida yapacaktin bu isi.

ayrica sinan gumus nasil oynamaz. adam daha ne yapsin. kampin en iyisiydi. top tasiyabilen en iyi adamlarindan biri ve bu adamin maca ilk 11 baslamasi lazimken adam maca bile giremiyor. saka gibi.

son olarak niye en gec kamp yapan takimlardan biriyiz. saka gibi bazi oyuncularin ayakta duracak halleri yok.

hamza hocayi su ana kadar genelde basarili bulsamda ve begensemde genclerbirligi macinda ve bugunku macta beni cok buyuk hayal kirikligina ugratmistir ve kafamda ciddi soru isaretleri birakmistir.

bu maç sayesinde rize'yi yeneriz süper oldu :D

bu macı değerlendirip de canınızı sıkmayın , olcan'a sövmek serbest ama :D

bir de sinan bolat yılda 1 milyon euro kazanıyor der susarım

Olcan-umut-selçuk tayfası oldukça bu takımdan bi cacık olmaz. kendi aralarında top oynuyorlar. Bu arada tellesi de unutmamak lazım. Bunları baş tacı eden TD ile de 2-3 haftaya şampiyonluktan havluyu atarız.

Bu takım 1 ay önce Furkan'larla, Umut Gündoğan'larla, Koray'la, Emrecan'la berbat bir zeminde gergin bir ortamda bu takıma 4 tane salladı geldi. Bugünkü maça başlayan kadro 1-2 rötuşla bildiğin Champions League maçına çıkacak kadroydu. Bunun adı rezalettir. Başka da bir şey söylenemez. Levent Tüzemen de takmış bi, yok efendim Burak yokmuş da, Chedjou yokmuş da, yav ayıp ya. Karşındaki Diyarbakır lan. Oldu olacak Galatasaray Drogba'yı arıyor deseydin. Ne günlere kaldık yahu.

Bu takım 1 ay önce Furkan'larla, Umut Gündoğan'larla, Koray'la, Emrecan'la berbat bir zeminde gergin bir ortamda bu takıma 4 tane salladı geldi. Bugünkü maça başlayan kadro 1-2 rötuşla bildiğin Champions League maçına çıkacak kadroydu. Bunun adı rezalettir. Başka da bir şey söylenemez. Levent Tüzemen de takmış bi, yok efendim Burak yokmuş da, Chedjou yokmuş da, yav ayıp ya. Karşındaki Diyarbakır lan. Oldu olacak Galatasaray Drogba'yı arıyor deseydin. Ne günlere kaldık yahu.
Mumla..

o degilde... bizde kim golü atacak yahu ciddiden burak yokken ?!
resmen tesadüfe kalmis bir olay. arkadandan destek hic gelmiyor. atarsa sneijder atar veya duran toptan artik.
Sinan gümüs oynasa bari. cocugun bitiriciligi fena degil

Ben bu maçın sonucundan rahatsızım renkdaş ne yalan diyeyim. Hamza Hocayı, Olcanı, Sinanı falan teknik olarak deli gibi eleştiriyorum lakin bir de adeta gol atmamak için çırpınılan 90 dakika ve gol yemek için herşeyin yapıldığı o 2 gol(özellikle ilk gol) beni çok rahatsız etti. As takımla bu oyun ve bu sonuç normal değil. Beşiktaşı deplasmanda mağlup edip bu takıma sefilleri oynamak bana mantıklı gelmiyor. Hani şutlar mutlar atılan toplar direklerden döner herşeyi yaparsın şanssızlık denir ama bu maça ne diyeceğimi bilemiyorum. Hakemlerde var tabi işin içinde onları da gözardı etmemek lazım.

o degilde... bizde kim golü atacak yahu ciddiden burak yokken ?!
resmen tesadüfe kalmis bir olay. arkadandan destek hic gelmiyor. atarsa sneijder atar veya duran toptan artik.
Sinan gümüs oynasa bari. cocugun bitiriciligi fena degil

Oynatmazlar o çocuğu Hacı. Yerli-abi hegomanyası olduğu sürece {Selçuk-Burak-Hamit-Olcan-Yekta-Umut gibi yetenek fakiri, spor ahlakından yoksun anadolu topçuları} bu tür genç yetenekler şans falan bulamaz. Hamza hoca adaletli diyorduk , o da hayal kırıklığına uğratıyor.

Oynatmazlar o çocuğu Hacı. Yerli-abi hegomanyası olduğu sürece {Selçuk-Burak-Hamit-Olcan-Yekta-Umut gibi yetenek fakiri, spor ahlakından yoksun anadolu topçuları} bu tür genç yetenekler şans falan bulamaz. Hamza hoca adaletli diyorduk , o da hayal kırıklığına uğratıyor.

giderse kendi kelesi gider o zaman. dogrunun abisi bilmem yasi yok.
real madride bak adamlar dogru budur diye 15 yasindaki cocugu transfer ediyorlar .
senin elindeki sinan o abilerden iyise oynatacaksin arkadas. o abiler seni yoksa götürür vallahi. hic anlayamasin.

Ben bu maçın sonucundan rahatsızım renkdaş ne yalan diyeyim. Hamza Hocayı, Olcanı, Sinanı falan teknik olarak deli gibi eleştiriyorum lakin bir de adeta gol atmamak için çırpınılan 90 dakika ve gol yemek için herşeyin yapıldığı o 2 gol(özellikle ilk gol) beni çok rahatsız etti. As takımla bu oyun ve bu sonuç normal değil. Beşiktaşı deplasmanda mağlup edip bu takıma sefilleri oynamak bana mantıklı gelmiyor. Hani şutlar mutlar atılan toplar direklerden döner herşeyi yaparsın şanssızlık denir ama bu maça ne diyeceğimi bilemiyorum. Hakemlerde var tabi işin içinde onları da gözardı etmemek lazım.

Renktaş verilmeyen gol (veya penaltı artık her neyse) umurumda bile değil yani. İyi ki de vermedi hatta. Şu rezilliği görmüş olduk bu sayede. Yani cidden bilmiyorum işin mantığı ne ama, en mantıksız haliyle bile 2 tane atman lazım bunlara. Bjk'yi yendik ama ben bu takıma asla net bir şekilde güvenemem zaten. Ancak bu kadarını da beklemiyordum ne yalan söyleyim. River Plate maçında da belliydi gerçi, tatilde paso yatmışlar, kampı da az çok gördüğümüz kadarıyla kakara kikiri ile geçirdiler.

Şu Olcana yemek vermesinler abi. Sinan Gümüş niye oynamıyor ne yapsın daha oynamak için. Ve ben şu bizim oyun içinde havadan açtığımız ortalara bi türlü anlam veremiyorum. Resmen stoperleri ısındırıyoruz vuracak adam yok o toplara

Üst Alt