ZTK 14/15 H:5 | Eskişehirspor 1-0 Galatasaray | M.S | 28 Ocak | ATV - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:5 | Eskişehirspor 1-0 Galatasaray | M.S | 28 Ocak | ATV

Sinan oynamaya calisti bir kac depar atti ama cok yanliz kaldi, cok pres yapti cok iyi degildi ama kotu'de degildi
Dzemaili defansif orta saha olmasina ragmen hamza fantazi yapip Sino'nun yerinde 10 numara'da oynadi, ilk yari kotu ikinci yari defansif orta saha iyi degildi ama sakat daha
Hakan lesh
Koray Tas gibi
Bruma katkisi yoktu
Telles kotu degildi

insallah Hakan maci ciddiye almadi diye dedigin gibi oynadi. Chedi riske edelimmi yoksa yedekte kalsinmi, sence?

insallah Hakan maci ciddiye almadi diye dedigin gibi oynadi. Chedi riske edelimmi yoksa yedekte kalsinmi, sence?
Hakan yine klasik hakan, 2/3 mac iyi sonra hatalar yapmaya baslar.

Chedjou kesinlikle ilk 11 olmali Koray'la birlikte gobekte oynamasi gerekir Bursa macinda. Fernandao gibi fizik bir oyuncuya cok lazim olacak ayni BA tarifesi uygulamali ona.

Hakan yine klasik hakan, 2/3 mac iyi sonra hatalar yapmaya baslar.

Chedjou kesinlikle ilk 11 olmali Koray'la birlikte gobekte oynamasi gerekir Bursa macinda. Fernandao gibi fizik bir oyuncuya cok lazim olacak ayni BA tarifesi uygulamali ona.

yok ya Hakan paramparca eder Fernandaoyu
@Adem Cakar in güzel bi teorisi vardi yanlis hatirlamiyorsam :D

maalesef pandev ve dzemaili cok yetersiz ve bu elemanlar iki tane yabanci kontenjani isgal ediyorlar.

yalniz o degilde bu eray nedir yahu. 30 senedir futbol izliyorum herhalde gordugum en kotu kaleci. her izledigim macta dahada kotu oluyor adam. saka gibi.

tamamen skor taraftarıyız. gazozuna oynanan bir maçtan sonra dahi felaket tellallığı yapıyor çoğu kişi. maçı izlerken dahi gram moralim bozulmadı, üzülmedim. millet burda gene sövmeye başlamış. hatta yok efendim gençler bizi aslarla bile çıkarsak yenermiş, ondan dolayı direk yedeklerle çıkalımmış. zannedersin real madrid. entry mi kasıyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım. emin olun hafta sonu takım bugünkü gibi oynamayacak ve emin olun kupada elemelere geçince de bugünkü gibi laubali olmayacak. ondan dolayı fazla takılmayın bugünkü oyuna. izleyin, anlık futbol hevesiniz körelsin yeter.

takim gol atamiyor ama bu takima 12 tane stoper lazim. hadi chedjou donuyor diyelim o zaman minumum 11 tane stoper lazim.

hadi hayirli isler.

Hamza hoocadan peşpeşe hatalar . İşde en büyük eksikliği tecrübe büyük takım hocası olmak büyük takım yönetmek başka.
İnşallah dersler alır öğrenir çok fazla birşey kaybetmeden...

Bana göre yanlışları üst tura çıkmıssın niye bu maça as oyuncularını oynatıosun ?
Mesela Hakan Koray ikilisi su an senin defansın haftasonu banko oynicaklar adamları neden yoruyorsun böyle bir maçdada 7 günde 3 maça zorluosun ?

Bir diğer husus bu takımın hala savunmada eksik oldugunu düşünmesi hala stoper araması.
Kardeşim takım savunman kötü. Alacağın adam ne koraydan ne hakandan çok iyi olacak. Chedcou dönecek. Savunmaya kralını alsan takım savunman oturmadıgı için çok etkisi olmaz.

Bu takım bağarıyor resmen yırtınıyor senenin başından beri. Diyorki benim forvete ihtiyacım var. Diyorki Umut teknik açıdan Pandev ise fiziki açıdan yetersiz faydası ilk 11 de iken olmuyor.
Pandev hepsinden yetenekli ama adam ölmüş durarak top oynuyor geçeceksiniz onu.

Sen hala forvet almicam dersen kusura bakma değil şampiyonlugu 2.liği bile görmen imkansız.

Türkiye liginde hoca olmaya gerek yok yıllardır bu ligi takip eden seyirciler bile şunu çok iyi bilir.
Bu ligde şampiyonu forvetler belirler. Hucum gücünün kalitesi kadar şampiyonluga yakınsındır.

Fenerbahçe 2 yıldır iyi top oynamayarak adam gibi transfer yapmayarak hatta dogru dürüst hoca getirmeyerek geçen sene şamp. oldu bu sene lider gidiyor neden ?
Çünkü hucum hatta bu ülkenin en iyisi. Onlar götürüyor işi.Sow Emenike Kuyt zaman zaman webo olayı bitiriyor.

O yüzden diyorum bu takımın iyi bir forvete ihtiyacı var.
Topu ayagında tutabilmeli hızlı ve dikine gidebilmeli çok yönlü olmalı .

İsteyen istediği kadar dalga geçsin ben inandığım izlediğim adamın yeteneklerini bildiğim için söylüyorum.
Niasse bu takıma ilaç gibi gelir. Hem genç hem hırslı hem futbola aç .
Hızlı kanat oynayabilen arkadaslarına asistde yapabilen çok yönlü bir oyuncu.

Sıkıntı yasadıgı için moskovada 4-5m a bitebilecek ve GS a uzun yıllar fayda sağlayabilecek bir oyuncu.

Yabancı sınırı kalkmısken piyasada ya hiç tanımadıgın bir oyuncuya 3-5m euro verip yada 30 unu aşmış emekliliği gelmiş adamlara senelik 4-5m vereceğine
Niasse gibi bildiğin bir adamı uyguna almak şu an olması gereken en mantıklı şey..

Bu takıma iyi bir forvet şamp. getirebilir. Ama böyle imkansız. Kimse hayal kurmaısn.
Benim şaşırdıgım ya forvet ihtiyacını bile bile yalan söylüyorlar yada harbiden bu takıma forvetin şart oldugunu göremiyorlar.
2 türlü de yazık...

NOT : Fenerbahçe 2 yıldır iyi bir hoca getirmedi lafıma Ersun yanalı master ilan edip kimse laf etmesin sen beğenirsin ben beğenmem tartısılır.

tamamen skor taraftarıyız. gazozuna oynanan bir maçtan sonra dahi felaket tellallığı yapıyor çoğu kişi. maçı izlerken dahi gram moralim bozulmadı, üzülmedim. millet burda gene sövmeye başlamış. hatta yok efendim gençler bizi aslarla bile çıkarsak yenermiş, ondan dolayı direk yedeklerle çıkalımmış. zannedersin real madrid. entry mi kasıyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım. emin olun hafta sonu takım bugünkü gibi oynamayacak ve emin olun kupada elemelere geçince de bugünkü gibi laubali olmayacak. ondan dolayı fazla takılmayın bugünkü oyuna. izleyin, anlık futbol hevesiniz körelsin yeter.

Aynen renktaş, örneğin geçen hafta diyarbakıra kaybettiğimiz zaman herkes rize maçından umutsuzdu ama noldu süper oyunla koyduk. Şu bir gercek takımda inanılmaz dercede beceriksiz oyuncular var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam, normal cunku biz yedeklerle oynuyoruz onlar ise aslarla.

Eskişehirin bugünkü 11i: Ali, Kamil, Berkay, Birol, Kaan, Feyzi, Causic, Toko, Lawal, Andaç, Mori.Haftasonu Akhisar maçında oynayan oyuncu sayısı:4(Kamil,Berkay;Toko ve Lawal.Yani Eskişehirde ilk 11inden tam 7 oyuncusunu bugün sahaya sürmedi.Mehmet Feyzi,ilk defa forma giydi.İkinci yarı oyuna Sisokko girdi ama GS da Bruma ve Emre Çolakı aldı.Yani iki takım da yedeklerle çıktılar.Aradaki kadro kalitesi farkı nedeni ile Eskişehirin yedekleri geçen senenin Bankasya ,hatta daha alt lig topçuları olan Kaan,Berkay,Ali,Birol,Andaç,Feyzi gibi isimler olurken,GSın sözde yedekleri bile futbolun isim yapmış oyuncuları.

Eskişehirin bugünkü 11i: Ali, Kamil, Berkay, Birol, Kaan, Feyzi, Causic, Toko, Lawal, Andaç, Mori.Haftasonu Akhisar maçında oynayan oyuncu sayısı:4(Kamil,Berkay;Toko ve Lawal.Yani Eskişehirde ilk 11inden tam 7 oyuncusunu bugün sahaya sürmedi.Mehmet Feyzi,ilk defa forma giydi.İkinci yarı oyuna Sisokko girdi ama GS da Bruma ve Emre Çolakı aldı.Yani iki takım da yedeklerle çıktılar.Aradaki kadro kalitesi farkı nedeni ile Eskişehirin yedekleri geçen senenin Bankasya ,hatta daha alt lig topçuları olan Kaan,Berkay,Ali,Birol,Andaç,Feyzi gibi isimler olurken,GSın sözde yedekleri bile futbolun isim yapmış oyuncuları.

Ben aslarla çıktı diye biliyordum ama maalesef öyle değilmiş. Helal olsun demekten başka birşey yok. Millet dar bütçeyle güzel transferler yapıyor ama biz €20 milyon harcıyoruz hepsi çöp. Yazık.

Üst Alt