ZTK 14/15 H:6 | Galatasaray 3-1 Balçova Yaşamspor | M.S | 4 Şubat

İsa Meriç

10 Numara!
Melo'ya kötü diyen futbol filan izlemesin. Gidin Selcuk'u, Yekta'yi izleyin.

Adam her kücük hareketinden dolayi laf yiyor. Bugün Sneijder ile birlikte takimin en iyisiydi.

Ha berbat bir penaltici, bu bir gercek.
maçı izlememişsin laf yapıyosun burda
en kötü eray sonra tarık sonra melo

Barış Savaş

10 Numara!
Tmm haklısın ama yönetime bak ya yönetime biri akpye yalakalik yapıyor biri feneri savunuyor sen bunların melodan kaliteli bir oyuncumu getireceklerini zannediyorsun en fazla Hürriyet i alırlar
Orasi dogru ben Normal bir yönetimin yapmasi gerektigini söylüyorum. Dedigin gibi Hürriyet gelebilir. Mali yapi ayagina. Hamit Umut gibi yüksek bonservislileri tutup paramiz yok diyebilirler. Öbür çöpleri saymiyorum.

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Orasi dogru ben Normal bir yönetimin yapmasi gere tigini söylüyorum. Dedigin gibi Hürriyet gelebilir. Mali yapi ayagina. Hamit Umut gibi yü se bonservislileri tutup paramiz yo diyebilirler. Öbür çöpleri saymiyorum.
Takım tamamen çöp
Muslera-Sneijder-Melo-Burak dışında işe yarar adam yok

Barış Savaş

10 Numara!
Mecbur sayacaz maalesef buraktan iyi Türk forvet yok dünyada.
Bu sene için dogru. Seneye böyle şeyler söylemeyiz umarim 11 yabanci oldugu için ama bize yine eziyet eder bu yönetim. Ben bu herifin yedekte nasil duracagini merak ediyorum. 2011-2012 sezonu gibi 3-4 oyuncu dişinda 11'imiz yenilenmezse işimiz zor bizim.

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Bu sene için dogru. Seneye böyle şeyler söylemeyiz umarim 11 yabanci oldugu için ama bize yine eziyet eder bu yönetim. Ben bu herifin yedekte nasil duracagini merak ediyorum. 2011-2012 sezonu gibi 3-4 oyuncu dişinda 11'imiz yenilenmezse işimiz zor bizim.
Ünal baskan yok artık unutalim drogba sneijder ayarindaki oyuncuları.
Bunlar gider prekaziye hagi ye oyuncu sorarlar onlarda stancu zapata ayarinda oyuncu kitlerler bazılarının cebi dolar.

Yener Karabag

Parçalı Üye
Şu takımdaki hangi yerli şu anda fenerbahçe'de kadroya girebilir?..Burak,selçuk,semih,emre çolak,sabri,hakan balta,olcan....Hiçbiri oynayamaz.O çok övülen ve medyadaki güçleri sayesinde süperstar ve dokunulmaz mertebesine ulaşmış burak-selçuk kankiler 5 maç kadıköyde sahaya çıksalar seyirci sahaya iner.Adamlar sow,emenike,webo üçlüsünden sonra burakı;m.topal,emre,meireles gibi adamlardan sonra selçuku görseler çıldırırlar herhalde.Ama bizi sağ olsun vasatlığa o kadar alıştırdılar ki farkına varamıyoruz.Unuttuk artık iyi bir forvet ne yapar,iyi bir merkez ora saha nasıl oynar?..Bunları tamamen unuttuk...

Fenerbahçe'deki caner,g.gönül,egemen,m.topal,emre gibi oyuncuların hepsi şu anda bizim 11'de rahatlıkla yer bulabilirler.Mesele işte burada..Bizim yerli oyuncularımız oldukça vasat,rakibimizin ise maalesef oldukça iyi.Yabancı sınırının olduğu bu ortamda farkı da bu yaratıyor.Seneye yabancı sınırı baya bir esnetidiğinde artık bu adamlardan kurtulmalıyız...Seneye forvette burak,orta sahada selçuklu yine yerlilerin üzerine kurulu bir sistem olursa yine geçmiş olsun şimdiden..

Kenan Zor

Cezalı
kupa önemli. umarım gereken ciddiyet verilir bu sezon da almamız lazım kupayı

Léo Güney

Şef Gümüş Kıvrım
Kupayi almamiz lazim Avrupa'ya gidebilmek için

Serkan Sabri

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Kupayı götürecek bir kadroda mevcut yani en azından türkiye kupası için belli bir kaliteye sahip bence.Konyaspor maçına iyi hazırlanmalılar bence.

Eray ÖZTÜRK

★★★★
Aslan Üye
Maçı izlemedim sadece Tv de Melo' nun penaltısını gördüm. Geri pas bile bu şuttan daha kuvvetlidir heralde. Skandal bir penaltı atışı. Melo bunu çok yapıyor. Geçen sene fenerbahçe maçında da aynı cılızlıkta kullanmıştı.

Burağı pek beğenmeyiz ama penaltı atışları çok iyi. O olmadığı zamanda mutlaka Sniejder kullanmalı. Sniejder bu tür sorumlulukları neden almıyor gerçekten şaşırıyorum.

GT-I9300 Tapatalk

Yasin Yıldırım

#13 Alex Morgan
Şef Gümüş Kıvrım
Yedek takımlarla biz bu takıma deplasmanda zorlanmadan 9 tane attık. Evimizde neredeyse as kadroyla 3-1 zar zor yendik. Diyarbakırspor'u deplasmanda yedeklerle 4-1 yendik. Evimizde büyük çoğunluğu as kadro olan takımla 2-0 yenildik ..

Attila Arslan

10 Numara!
Takim asiri laubaliydi. Disiplin yok gibi takimda.

Balcova macina as kadro ile cikmak da ayri bir fantazi. Sakatlik/ceza olsa napicaz?

Eray'in hala kadroya girebilmesi buyuk skandaldir.

Serap Bahar

Kırmızı Üye
Web sitesi
kirmizidunyam.blogspot.com
Eray aşırtma şutların hepsini kaleye almasa iyi insan aslında :eek:ley:

Bi de Melo'da bişey var sebebini bilmiyorum ama tez zamanda toparlanması lazım.

Üst Alt