ZTK 14/15 H:6 | Galatasaray 3-1 Balçova Yaşamspor | M.S | 4 Şubat - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:6 | Galatasaray 3-1 Balçova Yaşamspor | M.S | 4 Şubat

Hacı genç oyuncularımızın kumaşı olduğu net ama bunları eğitecek bir ekip getirmeli.
Hocanın yanına bu işlerden anlayan profesyonel bir ekip şart.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prandelli sezon başında belirleyip oyunculara dağıtmış devre arası programını

Tamam da yine de niye en gec biz kampa giriyoruz anlamiyorum. Zaten o verilen programlara uyduklarina da inanmiyorum. Aslinda gitmeden tartacaksin hepsini, rakamdan belirli bir yüzde uzaklasan adama cezayi keseceksin.

su maca muslera hakan melo sneijder dört kisi ile ciksak bile kazanirdik ama hala güvenmek istedigim hamza hocam selcuku oyuna aliyor

sinan gümüs isimli oynasa yetenekli mi degil mi anlamaya calisacagimiz arkadas ise seksen ücüncü dakikada oyuna giriyor

bu ikilemin aciklamasini merak etmiyorum desem kilosuz olduguma kendim de inanirim belki

Şu Yasin bence Olcan'dan çok daha iyi. Hiç olmazsa doğru koşular yapıyor. Bruma bugün koca bir sıfırdı. Bruma'yı biraz abarttık herhalde renktaşlar

scout başarısı en fazla 500.000 euro ya adam getirip iyi çıkarsa olur bruma ya 12 milyon euro verip scout başarısı diye yutturmaya çalışanlar bu paradan kimin ceplerine para girdi Gs mali yapısınn devlet incelemesi lazım bir çok yolsuzluk çıkacaktır

Şu Yasin bence Olcan'dan çok daha iyi. Hiç olmazsa doğru koşular yapıyor. Bruma bugün koca bir sıfırdı. Bruma'yı biraz abarttık herhalde renktaşlar

Bruma potansitelliydi ama şu sakatlik sonrasi geri gitti. U20 maçlarinda pogbadan daha iyi görünüyordu. Şimdi geriledi. 1-2 sene daha elimizde durur sonra durumu görülüp birşeyler yapilir.:38573:

Üst Alt