ZTK 14/15 H:6 | Galatasaray 3-1 Balçova Yaşamspor | M.S | 4 Şubat - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 H:6 | Galatasaray 3-1 Balçova Yaşamspor | M.S | 4 Şubat

Eray: Dibi delik kova
Koray: Yavaş yavaş olacak gibi
Hakan: Tecrübe konuşuyor
Tarık: Defansif olarak Fatal Error.
Telles: İyi gidiyor
Yekta: Genel olarak beğenmesemde bugün fena değildi.
Melo: Eh işte
Wesley: Bu adam bir harika
Yasin: GS nin halı saha takımı varsa orada oynasın lütfen.
Bruma: Yağlı kazık. Hala yıldız olacağını düşünen var mı acaba?
Pandev: Tasarruf modunda çalışıyor.

Çok kötü maç oldu. As kadroyu oynatmanın bir anlamı yoktu.. 8-9 tane %100 goller kaçırdık. Bu forvetler ve bitmiş adamlarla işimiz zor.

Melo yetersiz kötü diyenler var siz bu yönetimin melodan iyi birini alacağınımı zannediyorsunuz giderler Basinas ı filan getirirler

10959396_812868138768086_7356874471364766423_n.jpg

Nere gonderiyorsun adam Sneijder ile takımın en iyisi

Şu berbat takimin en iyisi. Temposuz oyununu izliyoruz. Seneye son senesi rahat davranma ihtimali var ve laubali oynuyor. Melo bizim için iyi işler yapmiştir ama zamani geldi. 10.000 metrenin altinda koşan orta saha oyuncusumu olur. Bu sene hep oynasin. Seneye bana göre bonservis eline verilip gönderilmeli.

Şu berbat takimin en iyisi. Temposuz oyununu izliyoruz. Seneye son senesi rahat davranma ihtimali var ve laubali oynuyor. Melo bizim için iyi işler yapmiştir ama zamani geldi. 10.000 metrenin altinda koşan orta saha oyuncusumu olur. Bu sene hep oynasin. Seneye bana göre bonservis eline verilip gönderilmeli.

Veli 10.000 üstünde koşuyorda ne oluyor ? Ne top saklayabilir ne oyunun yönünü değiştirebilir ne dikine oynayabilir. Çok seviyor nedense bizim halkımız kafası kesilmiş tavuk gibi ordan oraya koşan oyuncuları. Meloya gelene kadar değişmesi gereken çok mevki var daha..

cl de gördük melo yetersiz kaldı hedeflerimiz yüksekse avrupa da daha diri oyuncular var melo nun aldığı paranın yarısına oynayacak

Yalnız Melo'nun penaltısı neydi öyle. Yekta'nın penaltısından daha kötüsünü göreceğimi düşünmezdim doğrusu ama Melo beni yanılttı. Artık Melo'nun penaltısından daha kötüsünü düşünemiyorum ama mutlaka bunu da yine bizden bir futbolcu başaracaktır, buna eminim.

Melo'ya kötü diyen futbol filan izlemesin. Gidin Selcuk'u, Yekta'yi izleyin.

Adam her kücük hareketinden dolayi laf yiyor. Bugün Sneijder ile birlikte takimin en iyisiydi.

Ha berbat bir penaltici, bu bir gercek.

Tmm haklısın ama yönetime bak ya yönetime biri akpye yalakalik yapıyor biri feneri savunuyor sen bunların melodan kaliteli bir oyuncumu getireceklerini zannediyorsun en fazla Hürriyet i alırlar

Üst Alt