ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

Sneijderi filan koymasın.Gereklı olursa 2.yarı girer.Bu çöp kupa yüzünden bir sakatlık kaldıracak durumda değiliz.

Kupada sarı kart cezalısı olmak için ligdeki gibi 4 kart görülmesi gerekiyor.Çok fazla değil mi?Bence 3 olmalı.

Yarin mac var kimse iplemiyo bu ne hal :D

Sorma hocam.
Şampiyonluk haftalarına girdik , Survivor başlığında daha çok yorum vardır

Yalnız ne zaman bu form'u değiştirdiler acayip azalma oldu üyelerde. Anlayamadım. Hiç unutmam transfer dönemlerinde günde 40-50 sayfa yapılıyordu ama şimdi maç merkezinde ancak 2 sayfa yapıyoruz.

Beyler yarınki maça gidemeyeceğim. Gitmek isteyen bir renktaşım varsa kombinemi transfer edebilirim. (tabiki ücretsiz)

Sorma hocam.
Şampiyonluk haftalarına girdik , Survivor başlığında daha çok yorum vardır

Yalnız ne zaman bu form'u değiştirdiler acayip azalma oldu üyelerde. Anlayamadım. Hiç unutmam transfer dönemlerinde günde 40-50 sayfa yapılıyordu ama şimdi maç merkezinde ancak 2 sayfa yapıyoruz.

Bu yeni foruma geçilmese idi iyi olurdu... cok aktif üye Gitdi.

Niye aradaki fark ne?

Teknik acidan iki farkli sistemler. A Sistem eski bulletforum sistemi. B Sistem ise baya modern birseydir..web 2.0 misali. Sistem C ise orta da diyebiliriz gibi.

Bir A Sistem vardi. Onu B Siteme gecis yapmak istendi.
O Sisteme gecildi ve hersey aslinda güzel gözükiyor du. Lakin Mod ve Admin taraflardan problemler var teknik acidan diye beyanatlar geldi...ve böylece Sistem C'e gecis yapildi.

Teknik acidan iki farkli sistemler. A Sistem eski bulletforum sistemi. B Sistem ise baya modern birseydir..web 2.0 misali. Sistem C ise orta da diyebiliriz gibi.

Bir A Sistem vardi. Onu B Siteme gecis yapmak istendi.
O Sisteme gecildi ve hersey aslinda güzel gözükiyor du. Lakin Mod ve Admin taraflardan problemler var teknik acidan diye beyanatlar geldi...ve böylece Sistem C'e gecis yapildi.

Tamam da "normal" kullanici olarak hangi sistemin kullanildigi benim icin neden farkediyor?
Benim icin hicbir sey degismedi ki. Forum ayni forum.

Bence sebepleri daha farkli yerlerde aranmali. Ornegin twitter gibi sosyal paylasim siteleri cikinca herkes oraya hucum etti ve takipci pesinde kosmaya basladi. Uye kazanmak icin twitter daha iyi kullanilabilirdi bence.

Üst Alt