ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

malesef zaten takim genel olarak wesleye ayak uyduramiyor, muslera, melo disinda o beyinde adam yok, ki bunlar gerisinde, öndeki ler rezil, adam yasini bile parlatti, bide bi baros, keita gibi adam olsaydi bu takimda, su takim kisin bile garantilemisti sampionlu

___________Melo Selçuk
K. Keita ____Sneijder_____ Kewell
_____________Baroş

Düşünsenize :cool::what::D

Net penalti pozisyon aksini iddia eden ard niyetlidir + 1 adet gozluge de ihtiyaci vardir.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ya sergene destek çıktı ya. Nerden bulacağım 3posisyonu şimdi diye kara kara düşündü. Rezilik ya. Penaltının babası babası

Melonun yandan yaptigi faul pozisyonuna direk adamin bilegine dedi yaa sinir oldum. Ulan adam sadece 1 saniye gec kalmis ve ayaginin ust tarafi ile topa vurmak istedi. Sabriye yapilan pozisyonun aynisiydi, ama sirf ayagini kaldirdigindan sariymis yoksa kaldirmasaymis faul bile yokmus.

Melo ile Aatifin atismasinda Attifin arkaya salladigi bir pozisyon var. Tam tersi olsaydi ohooo neler derlerdi...

Mal beyanı.O pozisyon pen değilse ne??

Senin kendi hocan vücut dilinle penaltı yok derse herkes yoktu der.

Hamza sana ne penaltımı değil mi. Milletin ağzına laf veriyorsun. Sen orada kendini temsil etmiyorsun , GALATASARAY'I temsil ediyorsun. Yorumcu gibi penaltı yoktu gibi ağzınla hareket yapıyorsun. İyisin hoşsun ama çok amatörce şeyler yapıyorsun.

Maci ciplak gozle izledim takimin en iyileri Semih ve Sneijderdi. Sabri ve Bruma fena degildi. En kotuleri ise Umut ve Olcandi. Semihe ise ayri deginmek istiyorum kusursuza yakin oynadi ve oyun icinde cok sogukkanliydi umarim hep boyle devam eder. Sneijderi soylemeye gerek yok zaten 2 kere tek pas atarak Umutu karsi karsiya birakti sonuc ise malum. Olcan ise sol tarafta hep adam kacirdi rakipler ezdi gecti sol bek olmadigi kesin. Ayrica kanatlarda bombos oldugu zamanlar bile topla hic ceza sahasina ilerlemedi icerde tek adam oldugunda bile hep ortayi dusundu bizin kanat futbolcumuz olamaz. Gelelim Umut'a yorumlamaya bile degmez sahada ne yapti ne etti inan kimse bilmiyor oyle takiliyordu acilen yollanmasi lazim.

Sergen hoca'nın dediği gibi bu maçta şerefsiz bi hakemin şerefsiz düdüğünü dinledik.(Galatasaraylıyım)
Ben 2 kupadada haksız bir galibiyet veya şikeci fenev gibi bir konumda olmamızı istemem.
Sadece ben değil hiçbir cimbomlu istemez(bence)
Ben MHK'nin yerinde olsam bu hakeme sezon sonuna kadar maç vermem...

Not:Eleştirilere Açığım...!)

Üst Alt