ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

Sabrinin pozisyonu net penalti. (Sanirim Erman penalti olmadigini söylemis. B.Yavuzda net penalti oldugunu söyledi. )Sivasin golünden önce Meloya faul var. Melo maksimum sari karti haketti. Aatifin Meloya kasti hareketi net kirmiziydi. Hakemin Sivas lehine hatasi GSye karsi oldugundan cok daha fazlaydi.

Melo örnegin Bursa macinda atilmayi haketti. Balkes macindada faul bile yapmadan kart gördü.

Sergenin bu mactan sonra neden hakemi sikayet ettigini zaten hic anlamadim. GS, biraz sansli olsa, 6-2, 7-2 bitecek bir macti.

Olcan sol bek oynadi. Melo hazir degil, Burak yok. Sivas net gol pozisyonuna dönüsen ataklari Olcanin kanadindan yapti. Golde Chedjouya carpti.En net pozisyonlarinda Semih rakibe önde basarken, savunma arkasina Burhani kacirdilar. GSnin kac tane net pozisyonu var.

Meloya vasifsiz oyuncu diyor, Aatifi Meloyu durdurmaya calismaktan kendi oyununu oynayamadi. Sürekli Melonun üzerine oynadi. Attirmaya calisti. Turkiyedeki TVleri izlemiyorum. 1 kere netten bir spor programin videosunu izledim. GSli oyunculara non stop salliyorlardi, Fblileri elestirince, su su nedenlerden dolayi elestirdik, yanlis anlamayin diyorlardi. Melo vasifsiz, Topal müthis oyuncu. :D Avrupada cogu DM, 15 metre ileriye dikine pas atamiyor. Melo bir ön libero icin cok vasifli. Sucu GSde oynamak. Sanirim ne demek istedigimi anladiniz.

Sneijder GSye gelmeden müthisti, Turkiyeye gelmezdi. Geldikten sonrada Sneijderden kötüsü olmadi.

Son düzenleme:
Üst Alt