ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Galatasaray 4-1 Sivasspor | MS | 30 Nisan

Sadece Selçuk değil . Bütün oyuncularımız top kapasıni beceremiyor. Gölge savunmacı hepsi. Bir melonun birde emre var topa dalan ki erenin fiziği yetersiz

Helal Erman'a iyi giydiriyor çakma maestro xelçuk'a. Anca kaçak kaçak oynasın. Sonunda benle aynı fikirde biri çıktı. Refakatçi xelçuk. Nerede top yok xelçuk orda.

Selçuk gayet iyiydi bugün, hiç katılmıyorum Ermana. Neyse darlandım yav hiç bekleyemecem bunların reklamını, net iyi galibiyetti baya rahatlamış olduk, tamamen derbiye konsantre olabilecek olmamız güzel.

Senijder, Hagi'den sonra taraftarı coşturan en iyi yabancı oyuncumuz. Kalite olarak da öyle. 3. sıraya Drogba'yı koyarım. 4. ise Keita.

Erman Hoca'nın Selçuk konusunda dediklerine tamamen katılıyorum. 2011 - 2012 sezonunda muhteşem bir selçuk vardı lakin o sezondan sonra genelde vasatın altında oynuyor. Resmen o sezon Selçuk futbola elveda dedi neredeyse :red: Tabi o sezon Melo, Elmander, Emre Çolak, Ujfaluji, Semih gibi adamlarda mükemmel performans göstermişlerdi ve belki futbol olarak Selçuk'u rahatlatıyorlardı. Ama şu an izlediğim Selçuk kesinlikle Galatasaray'ın oyuncusu olamaz. Umarım yerine iyi bir yabancı alınabilir.

Üst Alt