ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

şampiyon olsak bile hamza la devam edilmemeli umut 2 maçtır 90 dk. oynadı rezillik resmen olcan desen aynı sırf takım şampiyonluğa gidiyo diye çoğu kişi tribünde ses etmiyor

penalti net penalti gecin bu ayaklari.olcan 4,5 tarik 4,5 etti 9m euro,ulan sifatina tukurduklerim 4,5 m icin drogbayi tutmadiniz,telles sen nasil brezilyalisin ayaginin tabanini s.. ,umutu kucukken altyapidan tekme tokat kovmayip futbolcu olmasini engellemeyen altyapi hocasinin gelmisini gecmisini...........

Son düzenleme:
var diyosun yani ? emin misin renktaş ?

Umut bulut un beyni

42a2c0c621aaf9119b1738cd5f722e47.jpg

Kardeşim tabi ki bir değil fakat ligde de bundan daha iyi oynamıyoruz zaten. Tek güvencem Muslera ve Sneijder'in varlığı, onun dışında işimiz Allah'a kalmış. İnşallah kazanırız da bu hafta biter şu iş. Ama Rize maçına kalırsa onda da içim rahat olmaz o kesin.
Biz kotuyuzda rakip takimler cokmu iyi hakem desteyi olmasa Sene basindan beri lig 5 haft a once bitmisti

Hamza Hoca'nın oynattığı futbol Lucescu'nun mentalitesine yakın değil mi sence? Bu oyun tarzı keyifsiz ama sağlamcı.

Bu maç tamamen yedek bir kadro ile çıktınız. Bu maç için Hamza Hoca'yı eleştirmek yanlış olur bence.

Lucescu'nun futbol mantalitesi ile Hamza'nın yakından uzaktan alakası yok. Lucescu pas oyununu seven ve defansı sağlam tutan bir isim. Hiç olmadı düzgün transfer yapar.

Hamza Hoca'nın oynattığı futbol Lucescu'nun mentalitesine yakın değil mi sence? Bu oyun tarzı keyifsiz ama sağlamcı.

Bu maç tamamen yedek bir kadro ile çıktınız. Bu maç için Hamza Hoca'yı eleştirmek yanlış olur bence.

Yedek kadro dogrudur. Bu maç Derbiyle eş tutulmaz ama oyunu okuyamiyor. Umut Bulutla ne gibi bir ilişkisi var çözemedim. Oyuncu degiştirmede zayif. Öyle izliyor ben gibi.

umut'a kim futbolcu ol dediyse espri yapmış bence O da ciddiye almış .

bu yetenekle galatasaray'da oynuyor ya eminim sayısal loto oynasa 7 tutturur bir şekilde .

Umut bjk maçında oynarsa net olarak şampiyonluk gider söyleyeyim. Hamza da umutunu alır nereye giderse gider artık ondan sonra.

hamza hoca falan değil , daha doğru bir değişiklik yaptığını görmedim. değişiklik yapmayı bilmiyor, unutuyor bence çapı bu kadar, oyunu tutmak nedir bilmiyor, yaptığı tüm hamleler panikle yapılmış hamleler.
şampiyon oluyorsak tamamen umut dışındaki futbolcuların eseridir.

Sivasin cikis tunelinde oyunculrimiz ve teknik direktormz dayak yiyor burdaki renktaslarm objektif olacagim ayagila bi yerleri oyunuyorr hemde sivas gibi fenerin yalakasi sike kardesine Karsi bravo size

Umrumda değil penaltı değilmiş falan filan,adamlar taçtan golle şampiyonluk yarışındalar şuan,ne diye objektif olacağım..Zerre umrumda değil Türkiye kupası elensek üzülmezdim bile ama şikeci otyakmaz ve sivası eledik gerisi boş..Bizden biri smaç basarak gol atsa şu saatten sonra kaleye objektif olmam,lig fener yalakası dolu çünkü

Üst Alt