ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

üzerimize inanılmaz baskı yapılıyor bu hafta içi bir basın toplantısı yapılıp sene başından beri olanlar, fenere verilen penaltılar vs hatırlatılmalı. bunu yapmadığımıza çok pişman olabiliriz aksi takdirde

Şöyle yoruma açık bir penaltıyla kazandıgımız için çok mutluyum. Öyle koymuş gibi köpek gibi kudurdu azizin şikeci kardeş takımı.
İnşallah diğer kardeş kargalarınıda böyle bir penaltıyla yener arkamıza yaslanır şampiyonlugu kutlarız.

ulan gelmisini gecmisini s.... sikecileri eziklerin macinda 2-1 ondeydiniz kumede kalmanizda o macta kesin degildi neden ikinci yarida malak gibi sahada yattiniz suratina tukurduklerim. alayiniz serefsizsiniz lan

35 Min.Vor 35 Minuten
ahmetcakar ‏@ahmetcakar1

Maaşallah GS yı finale de hakemler tasıyor.O nasıl penaltı ve öncesindeki el nasıl görülmez

Beni burada bilen bilir. Köküme kadar Galatasaray'lıyım. Ama bu maçı , turu hiç hakketmedik. Hamza bal mal gidiyor. Bu takımı Hamza değil takım Hamza'yı şampiyon yapacak.

burhana bak senaryosu onceden yazılmıs mac oynadık dıyor fener macında bı kendı kalesıne gol atmadığı kalmıstı.

hep bize sallayın hırslanın yenılınce kudurn falan

Ya röportajları izliyorum. Allah aşkına bu oyuncular bu hocalar Fenerbahçe maçlarında 7 dakika uzatma verilirken neredeydi? Yine aynı takımın oyuncuları neredeyse rekor penaltı attı bu sezon haklı olanları bir elin parmağını geçmez, neredeydi bu konuşanlar? Çok temiz bir golde Gençlerbirliği kalecisini dahi yayına bağlatan ama konu diğer takımlara gelince anında mevzunun üstünü örten sözde objektif yorumcular nerede?

Açık açık gözüküyor. Galatasaray üzerinde Beşiktaş maçı öncesi oyunlar oynanıyor. Yoksa bu kadar basit olayları, üstüne basa basa söylüyorum Türkiye'de daha beterleri varken konuşmayanlar günlerdir yayın yapıyor. Sizce sağlıklı bir ortam mı? Beşiktaş ve Rize maçlarında hakemlere çok dikkat etmeliyiz.

Üst Alt