ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

5c573ztk.png

sivasspor.png
c80ecv.png
galatasaray.png

sivas-4eylul.jpg

ZTK 14/15 Sezonu YF
Sivasspor - Galatasaray
Sivas 4 Eylül
19 Mayıs
20.30

ATV

Kesinlikle yedek takım ile çıkılmalı. As oyuncuların dinlenip Beşiktaş maçına diri çıkması lazım. Bugünkü kötü oyunun nedeni tamamen fikstürün verdiği yorgunluktur.

Hamza İnşallah bir mallık daha yapıp as kadro çıkarmaz.Sneijderi,Burak,Semih melo filan hiçbirini koymasın.Zaten final garanti.

Tarihe bakın be. 19.05 tarih gibi tarih.. Çifte bayram. Hem Milli bayramımız hem Galatasaraylılar bayramı. Çifte bayramda sakatlanmadan kartsız sorunsuz bir maç olsun inşallah.

Büyük bir avantajla gidecegiz Sivas'a. Ben bu macta rotasyon yapmamiz gerektigini düsünüyorum.

3 günde bir mac temposuna biraz ara versin bazi oyuncularimiz, Besiktas macina dinlenmis bir sekilde cikalim.

8baf4e807f-54746.png

Yedekler:
Sinan Bolat
Hakan Balta
Sabri Sarıoğlu
Hamit Altıntop
Olcan Adın
Yasin Öztekin
Goran Pandev

Chedjou'nun 3 günde mac yapacak hale gelecegini düsünmüyorum, bu nedenle kadroya almazdim. Selcuk Inan'in da Besiktas macinda 11'de baslamasi zor görünüyor, bu macta kadroda olmamasi normal.

Melo, Sneijder ve Burak dinlense iyi olur. Özellikle Melo sürekli sacma sapan kart görme ihtimali oaln biri, hakemin atma ihtimalini bile hesap etmeliyiz. Uzun süreli sakatliktan sonra ciddi yük bindi üzerine, biraz olsun dinlenmeli.

Üst Alt