ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

amet 3 haftadır sadece bıze yazıyor yahu. akhısara masallah genclere ıns. bugunku mac zaten malum.

mersinin yediği golu konusmadı erciyesin verılmeyen golunu konusmadı sivas fener macını konusmadı balkes konusmadı anca bız

Bu Bülent Timurlenk denen yalaka da pek üzüldü. Neredeyse ağlayacaktı üzüntüsünden.

Hayır tamam haklı haksız penaltı. Tartışalım. Hakemi tartışalım. Oyunu tartışalım.

Ama bize yapılanın aynısını neden Fenerin cukkadan kazandıkları için konuşmuyorsunuz. Benim isyanım buna.

Fenerin penaltı sayısı konuşuldu mu. Hele o penaltı sayesinde kazandığı puanlar.

Şu an aynı şey Galatasaray için olsaydı manşet manşet çarşaf gibi gazetelerin spor sayfasını geçtim ilk sayfalarında verilirdi.

O yüzden salla gitsin.

Efendim yasin atmış kendini. Onu her maç en az 2-3 oyuncusu yere balıklama atlayan ve kart aldıranlara, kale arkasında sanki uziyle vurulmuş gibi kıvrananlara soracaksınız.

Bize değil.

Yedek kadro dogrudur. Bu maç Derbiyle eş tutulmaz ama oyunu okuyamiyor. Umut Bulutla ne gibi bir ilişkisi var çözemedim. Oyuncu degiştirmede zayif. Öyle izliyor ben gibi.

Kafalar hafta sonu oynanacak derbide bu bir.

Kadronuz yedek ama sadece bu da değil takımın en kritik noktalarında melo ve selçuk değil hiç oynamayan dzemali ile yekta var. Adamların maç kondisyonu yok. Maç boyu tandemi yakalayamadılar çünkü beraber oynama uyumları da yok.

Ha diyebilirsin ki niye bu kadar yedek bir kadro ile geldi. O da işte ilk maçtaki farka güvendi. :)

Sivas-Fener maçında Caner'e Gökhan'a falan kartları es geçtiler ama Sivas'tan kimse ağlamadı.Biz olunca kudurdular.

bu sikeci satilik sivasin tek uzuntusu finale cikip orada elleri ile kupayi eziklere altin tepside sunamayacaklar,dertleri o,acilarinin sebebi bu

Ahmet Çakar en büyük sahtekar şerefsizdir. Sikeye karşı neferken azize den aldığı paralarla onurunu satmış biridir. Kaale almayın

Takım 2.nci yarı çok düştü oyundan Hamza hoca zamanında müdehale edemedi.

bu maç baskıyı kırmak için en azından 1 hızlı adamla başlamalıydı. Kaç kez rakip yarı saha boşken hızlı çıkamadığımız (Pandev ve Umut ve hatta Olcan ağır olduğu için...) pozisyon harcadık.

baskının yoğunlaştığı anlarda oyuncu değişikliği yapmalıydı, bizim gibi izledi. Sivas 15 dk resmen dövdü bizi. Bu arada 2 gol buldu ve pekala 3ncüyü de bulabilirdi. Sonrasında maçı yine çevirirdik ama takım derbi öncesi itibar olarak bu derece hırpalanmamalıydı.

Neyse bizi lige odaklanalım, nazar boncuğu olsun.

60 tan Sonra.

Umut-Bruma
Pandev- Sinan

Değişikliği

75'ten sonra,

Yekta-Hakan Değişikliği gelse maçı 0-2 falan kazanırdık sanırım.

Yedek kadro çok yetersiz.Takım iyi değildi diyenler önce b kadroyla çıktıgımızı düşünsün bi.Yekta,Olcan,Aydın,Umut,Pandev hemen defedilmeli.Tellesi de begenmiyorum.3 5 e tekfif eden olursa hemen satlmalı.

Arkadaş zaten İstanbul takımlarının hiçbiri bu kupayı artık önemsemiyor. Alsakta olur almasakta modunda herkes... Hatta büyükler ilk turlarda elenince yayıncı kuruluş hazretleri kızıyor niye devam etmiyorlar niye kupayı önemsemiyorlar o kadar para veriyoruz diye... Çok net bir biçimde bu sene Galatasaray - Fenerbahçe finaline göre ayarlandı herşey... Daha doğrusu yayıncı kuruluş ATV aleni bir şekilde talep etti bunu çok belli... O yüzden perşembe günü de şikecilere ne yapılıp ne edilip turu atlatacaklar...

Hiç Galatasaray yine penaltı ile turu geçti falan demeyin şikeciler... Umrumda değil kupa mupa... Bunu yapanlar; Sizin yaptığınız yüzyılın şikesini siyaset eli ile aklamaya örtbas etmeye çalışanların, FB'nin amatör küme BJK'nin ise 2. ligde oynamasını engelleyenlerin medya kuruluşunun talebidir bu... Hiç Galatasaray'a laf söylemesin kimse... Memlekette de Futbolunda da Sporunda da hak hukuk adalet yok. Olsa zaten siz şampiyonluk yarışını alt kümelerde veriyor olurdunuz. İşte o adaleti bu lige vermeyenler GS - FB finali istiyorlar. Gidin onlara ağlayın Galatasaray'a değil!!

4-1 gibi bir avantajın varken şu maçı şu noktaya getiren Hamza, Umut ve Olcan denen kepazelere de ayrı ayrı selamlarımı gönderdim zaten maç esnasında! Üç kuruşluk adamların ağzını açtırdınız allah sizi bildiği gibi yapsın...

Üst Alt