ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

Bu algıyı iyice arttırmaya başladı şerefsizler amaç belli derbide hakemi baskı altına almak. Pozisyon net olmayabilir ama verene de neden verdin denilmez fener ve bjk beleşten puan toplarken konussaydınız ya kaç tane beleş penaltı verildi kaç 3 puan aldılar böyle.
Ha pozisyonun penaltıyla alakası yok be Yasin hakemi aldattıysa alnından öpüyorum seni Yasin sivasa acınırmı be

ayrıca tamam bıze bedava penaltı yakısmazda dıger kuslara ne penaltılar calındı yahu burda kendımızı parcaladık kac defa azıcık da onlar dusunsun gecın bu ıslerı

Bu algıyı iyice arttırmaya başladı şerefsizler amaç belli derbide hakemi baskı altına almak. Pozisyon net olmayabilir ama verene de neden verdin denilmez fener ve bjk beleşten puan toplarken konussaydınız ya kaç tane beleş penaltı verildi kaç 3 puan aldılar böyle.
Ha pozisyonun penaltıyla alakası yok be Yasin hakemi aldattıysa alnından öpüyorum seni Yasin sivasa acınırmı be

Biraz noktalama işaretlerine dikkat edelim. Yorumunu okumaya çalışıyorum da noktalamalar yok. Nerede ne demek istemişsin anlaşılmıyor dostum.

Üst Alt