ZTK 15/16 ÇF | Amed Sportif Faaliyetler 3-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 ÇF | Amed Sportif Faaliyetler 3-3 Fenerbahçe | M.S | 9 Şubat

5c573ztk.png

12382.png
c80ecv.png
arma3yildiz.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Galatasaray'ın lehine olan durumlar dışında,herhangi bir müsabakada fbyi tutmam mümkün değildir.

[VINE]OKlavYhqQdd[/VINE]

Yahu anlamıyorum illa bir tarafı tutmak zorunda mısınız?

Amedspor'a gıcık olmak anlaşılır bir şey de bu FB hayranlığı nedir.

Sevmiyorsan ikisini de tutma, bu turu es geç...

Başarı dilekleri, adamların futbolcularının resimleri falan... Amedspor bahane FB'yi tutmak şahane gibi bir hava oluşuyor.

Seyircisiz oynama cezası vererek olayların çıkmasını önlemek mi istiyorlar ? Olay çıkartan adam her yerde çıkartır. Halbuki eğer seyircili oynansaydı olayların çıkacağını zannetmiyorum ama bu cezayla birlikte olaylar çıkabilir. Bu arada bu konu içimizdeki kuşları da ortaya çıkarmış oldu.

Finalde Galatasaray - Amedspor ekiplerini görmek dileğiylen. Brez Amedspor.

2 Takımdan'da nefret ediyorum... 2 Takımdan'da iğreniyorum , isimlerini duyunca midem bulanıyor...

Yiyin birbirinizi....

Allah ondan razı olsun.

Vatan>Kişisel renkler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Seyircisiz oynama cezası vererek olayların çıkmasını önlemek mi istiyorlar ? Olay çıkartan adam her yerde çıkartır. Halbuki eğer seyircili oynansaydı olayların çıkacağını zannetmiyorum ama bu cezayla birlikte olaylar çıkabilir. Bu arada bu konu içimizdeki kuşları da ortaya çıkarmış oldu.

Finalde Galatasaray - Amedspor ekiplerini görmek dileğiylen. Brez Amedspor.

Ergen misin nesin arkadas. Marjinal olucam diye brez Amedspor yaziyor birde. Senin seviyene inip bana kus dedigin gibi sana terörist sevicisi diyebilirdim ama tarzim degil.

Amedspor'dan skandal tweet haberi, haberleri

Surda Diyarbakir veya Kürt halkina laf atan birileri olursa ilk ben karsi cikarim. Benim de kürt asillarim var. Ama bu Amedspor'un neyi temsil ettigi cok belli.

Üst Alt