ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 ÇF M:1 | Akhisar Belediyespor 1-2 Galatasaray | M.S | 10 Şubat

kupa falan alamayız ...forvetsiz hiçbir kulvarda başarı yakalayamayız.
Kupada hersey olabilir, Ceyrek Final e ciktigimiza gore Final e de cikabiliriz. Orada hersey mumkun. UEFA biletini almamiz icin en kolay ve kisa yol bu. Ligde bi baktik 7. bile olabiliriz bu halimizle. Baska caremiz yok.

Not: takimda sadece forvet sorunu yok, Genel bir takim sorunu var. Defans, Forvet, Kanat, ve en onemlisi orta saha. Takimin her yeri iyi olsa santraforsuz bile pozisyon yakalir gol atabilirsin.

Son düzenleme:
Bence yarı altyapı ile oynamalıyız. Kadro zaten iyice darlaştı ve haftaya Lazio maçı var. Bu kötü zeminde riske gerek yok.

Aslan News ‏@Aslanews

Takımımızı, Akhisar Belediyespor maçı için geldiği İzmir'de sadece 2 taraftar karşıladı. (DHA)

Maç var ama söylenebilecek bir şey maalesef yok..

Galatasaray Taraftarı gökteki yıldızlar gibidir.

Karanlık çöktüğünde ilk önce onlar görünürler.'Alpaslan Dikmen'

Almayacaktım ama dayanamadım Ali SamiYen Maketi ile 2 adet bileklik aldım..

Formaya layık oynasınlar.
Sonuç umrumda bile değil artık...

koray oynamalı ilk defa 2 maç arka arkaya oynuyacak

boşbeleş ceng yada aynı gruptaki eray

Sarby---kadir balta---koray----Lionel

-------------bilal----jose-------------

ouztegin-------Emre Ç.--------Olcann

----------------Bulled----------------

bu kadro çıkar

Maç var ama söylenebilecek bir şey maalesef yok..

Galatasaray Taraftarı gökteki yıldızlar gibidir.

Karanlık çöktüğünde ilk önce onlar görünürler.'Alpaslan Dikmen'

Almayacaktım ama dayanamadım Ali SamiYen Maketi ile 2 adet bileklik aldım..

Formaya layık oynasınlar.
Sonuç umrumda bile değil artık...
Bende almayacaktım. GSStore'a girdim baktım karttada para var, aldım 2 tane bileklik. Feda olsun kulübümüze, bu zorlu günlerden el birliği ile çıkacağız inşallah.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende almayacaktım. GSStore'a girdim baktım karttada para var, aldım 2 tane bileklik. Feda olsun kulübümüze, bu zorlu günlerden el birliği ile çıkacağız inşallah.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim burdaki maksat bileklik 10 tl şu bu değil...

Hani çok insanda almayabilir bende açıkçası ikilemdeydim alsammı almasammı diye.

Ama forumda almayalım vs vs olunca alıcak insanda sinirlenip almıyor.

Çabamızın Adı Galatasaray...

Yapıcak bir şey yok

Şu kadrolara bakıyorum, en çok gol atan 3 oyuncumuz yok. Gol atma özürlüsü sabri, umut, olcan ve karavanacı sneijder gol umutlarımız. Allah yardımcımız olsun yine kanser olacaz bumaçta.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cazf4e9W8AAMFEy.jpg

Sağ kanat Yasin, tek forvet Umut çıkarız yine. Ben de TV de maç açık vaziyette telefonla uğraşır dururum. Bir yandan sesler gelir işte

-Umut kaçırıyooooooooooooooor
-Umut'a doğru bir pas, Umuuuuutt kontrol edemedi topuu veee............. aut. (Ardından yorumcu konuşmaya başlar; "Yani şimdi baktığınız zaman, Umut'un orada yaptığı presss.. vs.vs.vs.")
-Yasin'in ortasııı, isabetsizz...
-Selçuk kaptırıyoooor........
-Doonnkkk bir hataa !...
...
...
...

böyle böyle gider o sesler.

Üst Alt