ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 YF M:1 | Rizespor 1-3 Galatasaray | M.S | 20 Nisan | ATV

Takıma güveniyorum zaten. Gol yiyeceğimize o kadar güveniyorum ki her maç kg var oynuyorum :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

aa86972554f63730419dfec6eb83bc29.gif

Sakatlıktan çıkmış Sabri hemen giriyor takıma bi de istediği yerde oynuyor valla adam, semih, koray oynuyor sağ bekte, hatta Tarık bile giriyor oyuna, ama Linens ennnn son düşünülüyor ve oyuna giriyor. Ben bu işi anlamadım acaba bu iş Orhan Atikin marifetimi, yoksa Linens çok mu kötü bu nasıl iştir arkadaşlar. Halbuki dünkü maçın son dakikasında da Linensin çok kritik bir müdahalesi vardı ki golü önledi resmen.

Kazandık ama takım aynı leşlikte. 2 tane kritik ofsayt var 3-3 te olabilirdi. Final maçına kadar sneijder, selçuk, chedju, denayer hazır hale gelmeli mutlaka.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne konyadan ne de fenerden çekincem vardı. rizeyi geçtiğimiz de kupa bizim diyordum. Geçtiğimizi varsayarsak Türkiye kupası hayırlı olsun beyler

Sezon sonu fener sampiyon olamazsa biz de kupayi alamayiz seklinde hissediyorum , futbolda hep boyle adalet olmustur ,biz adamlarin sampiyonluguna ve CL sine en kritik maclarinda kan dogradik , muhtemelen onlar da bizim avrupa biletine sekte vururlar

Kabul etmek gerekir ki fener takimi su an bizden 1 adim daha onde , finalin tek mac olmasi avantaj, her sey olabilir ama surekli finalleri kazaniyoruz soylemi cok islemeyebilir, ayrica unutulmasin son final macimizi onlarla , biz degil onlar kazandi

Cok ciddi cok konsantre olursak maci dengeye yakin getiririz fakat son derbiyi baz alirsak isimiz kolay degil

Takım berbat falan ama en kötü haliyle bile Türkiye kupasında elini kolunu sallayıp finale çıkacak düzeyde.

Hadi derbileri bir kenara bırakalım, anadolu maçlarında bile mahkum oynayan bir takımdan bahsediyoruz, bu normal mi?

Lige de kupanın yarısı kadar konsantre olsalar en kötü ihtimalle 3. sıradaydık, o da en kötü ihtimalle. BJK ve FB'nin saçma sapan kayıplar yaptığı noktada bir şekilde o yarışa dahil olurduk muhtemelen.

Yönetim hoca tercihleriyle sezonu mahvetti.

Futbolcuları övdüğüm falan da çıkmasın bu mesajdan, böyle lige ayrı kupaya ayrı motive olmak da ayrı bir rezalet.

Hoca da değişse farklı olumsuzluklar da olsa forma için her maça aynı konsantrasyonla çıkmayan adamın GS'de işi yok.

Son düzenleme:
Bazen doymuslugu , isteksizligi ne yapsan yenemiyorsun , mustafa denizli hamlesinin tutmamasi beni cok dusundurmustu ,mustafa denizli iyi hoca filan dusundugumden degil , ama tarz olarak , turk hoca, gecmisi basarili , oyuncular uzerinde ve geleceklerinde soz sahibi olabilecek noktada bir adam , ama takim hic reaksiyon gosteremedi

muhtemelen cok guvendigim albayrak-durust ikilisi bile olsa bu sene icin bir sey degismezdi , dinlendiler , tam anlamiyla bu .. para da pompalasan , diktator hoca da getirsen , hani ne elektro sok denersen dene hasta tepki vermedi

Tumden oyunculari gondermek mumkun olmayacagi icin ,bu reaksiyon kaybinin ne kadar surecegi biraz da kaderimizi belirleyecek .. ben kendi adima 1 sene daha bekliyorum ayni olumsuz havayi

Takım berbat falan ama en kötü haliyle bile Türkiye kupasında elini kolunu sallayıp finale çıkacak düzeyde.

Hadi derbileri bir kenara bırakalım, anadolu maçlarında bile mahkum oynayan bir takımdan bahsediyoruz, bu normal mi?

Lige de kupanın yarısı kadar konsantre olsalar en kötü ihtimalle 3. sıradaydık, o da en kötü ihtimalle. BJK ve FB'nin saçma sapan kayıplar yaptığı noktada bir şekilde o yarışa dahil olurduk muhtemelen.

Yönetim hoca tercihleriyle sezonu mahvetti.

Futbolcuları övdüğüm falan da çıkmasın bu mesajdan, böyle lige ayrı kupaya ayrı motive olmak da ayrı bir rezalet.

Hoca da değişse farklı olumsuzluklar da olsa forma için her maça aynı konsantrasyonla çıkmayan adamın GS'de işi yok.

Bu takımı analiz etmeye kalkınca neresinden tutarsan elinde kalıyor. Her şey geçtim artık birçok takım çok iyi biliyor ki bize önde bastıklarında hiçbir halt yapamıyoruz. Topu şişirip rakibe teslim ediyoruz bunu her maç izliyoruz artık. Ortada iki pas yapıp hücuma çıkamayan bir takımız bu sene. Her maç aynı şey olacak diye izlemekten usandık artık.

Ayrıca kupaya ve lige farklı bakmaları gibi bir durum gerçekten söz konusu ise ligde ilk 5'e girmeye çalışmak (cezayı bu sene çekmek adına) daha kolay.

Burada bazi noktalarda baskanin aziz de olsa, td terim de olsa teslim bayragi cekiyorsun , oyuncularin paralari garanti, adamlar oynamasa da "iyi oynama" diye bir sozlesme maddesi olmadigi icin donup dolasip beceri, fiziksel kapasite ve is ahlaki gibi noktalara geliyoruz.

Beceri konusunda gecen sene neyse bu sene de hemen hemen ayni oyuncular , fiziksel kapasitemiz biraz dusmus , bu dogru , hissediliyor, sakatliklarin artmasi filan da bu bagli ,ama asil etken toplu bir isteksizlik ve bosvermislik var, bu da cozumsuz biraz

Bu takımı analiz etmeye kalkınca neresinden tutarsan elinde kalıyor. Her şey geçtim artık birçok takım çok iyi biliyor ki bize önde bastıklarında hiçbir halt yapamıyoruz. Topu şişirip rakibe teslim ediyoruz bunu her maç izliyoruz artık. Ortada iki pas yapıp hücuma çıkamayan bir takımız bu sene. Her maç aynı şey olacak diye izlemekten usandık artık.

Ayrıca kupaya ve lige farklı bakmaları gibi bir durum gerçekten söz konusu ise ligde ilk 5'e girmeye çalışmak (cezayı bu sene çekmek adına) daha kolay.

Takım berbat durumda zaten onun aksini kimse söyleyemez.

Ama Anadolu takımlarına sistematik şekilde ezilecek kadar değil kaç maçtır galibiyet alamıyorduk deplasmanda. Halı sahada bile yapılmayacak hatalar vs.

Hadi Hamza'yı kovuyorsun bari Ersun'u getir.

Kesinlikle bu kadar düşürmezdi şu kadroyu bile açık ve net.

Cezanın falan da futbolcuların umrunda olduğunu sanmıyorum 5.bitirmektense kupa kazanmanın iyi kötü prestiji var diye bakıyorlardır.

Eleme usulü maçlara konsantre olmak daha kolay.

Takım berbat durumda zaten onun aksini kimse söyleyemez.

Ama Anadolu takımlarına sistematik şekilde ezilecek kadar değil kaç maçtır galibiyet alamıyorduk deplasmanda. Halı sahada bile yapılmayacak hatalar vs.

Hadi Hamza'yı kovuyorsun bari Ersun'u getir.

Kesinlikle bu kadar düşürmezdi şu kadroyu bile açık ve net.

Cezanın falan da futbolcuların umrunda olduğunu sanmıyorum 5.bitirmektense kupa kazanmanın iyi kötü prestiji var diye bakıyorlardır.

Eleme usulü maçlara konsantre olmak daha kolay.

Dün bir görüntü vardı, Riekerink bir şeyler yazıyor kağıda, yanında Orhan Atik anlamsız anlamsız bakıyor yazılan şeylere. Yani kenarda zaten bir oluşum yok, sıfır etki. Takım kesinlikle kenardan yönetilmiyor. Oyuncular kendi kafalarında bir oyun oynamaya çalışıyorlar.

Ha bir de her yol Hamzaoğlu'na çıkıyor. Takıma zerre kondisyon yüklenmemiş, boş boş geçen bir hazırlık dönemi var. Fiziki açıdan takım aylardır yerde sürünüyor. Son zamanlarda verdiğimiz sakatlara bakarsak da lig sonunu çıkaramaz oldu oyuncular.

ersun yanal konusu biraz placebo ya donduruldu , ersun eski genclerbirligi, denizli, ankaragucu doneminde basariliydi eyvallah , fakat sonrasina biraz istatistiksel bakalim ..

milli takimda gurcistani yenemeyen , yunanistana gol bile atamayan, danimarkayi yenemeyen, ukraynadan iceride 3 yiyen bir takim birakti, devaminda terim 4-4 toplamda deplasman goluyle isvicreye elendi .. asla katiyen basarili bir karnesi yoktu

trabzondaki 2 doneminin de parlak gectigi soylenemez ,hele ikincisinin ..

manisa ve eskisehir deneyimleri vasatti , kotu diyemem ama iz birakmadi

fenere gelince .. fener de bize benziyor biraz ,takim kimyasi oturursa o oyuncular isi sahiplenirse basina kimi getirirsen getir basarili olur . aldigi puan abarti degildi , biz cok erken dustuk klasik , bjk biraz kovaladi , bir de takimlarda fenerin avrupa cezasindan sira kaymasi rahatligi vardi ..

bir de adamin bu kadin olaylari , soyunma odasindaki konusmalarin afise edilmesi yani oyuncularla arasinin iyi olmamasi , eski sike soylentileri , hele en son jimmy durmaz olayi (umit karanin iddiasi) ...

ust uste koyunca bu kadar ilahlastirilacak bir adam gormuyorum ,bizim icin de fenerliler icin de. tamamen "denize dusen "yanala" sarilir" oldu bu is

Dün bir görüntü vardı, Riekerink bir şeyler yazıyor kağıda, yanında Orhan Atik anlamsız anlamsız bakıyor yazılan şeylere. Yani kenarda zaten bir oluşum yok, sıfır etki. Takım kesinlikle kenardan yönetilmiyor. Oyuncular kendi kafalarında bir oyun oynamaya çalışıyorlar.

Ha bir de her yol Hamzaoğlu'na çıkıyor. Takıma zerre kondisyon yüklenmemiş, boş boş geçen bir hazırlık dönemi var. Fiziki açıdan takım aylardır yerde sürünüyor. Son zamanlarda verdiğimiz sakatlara bakarsak da lig sonunu çıkaramaz oldu oyuncular.

Valla renktaş bu takım ŞL'de Benfica'yla içeride dışarıda fizik olarak da teknik olarak da dişe diş mücadele etti.

Sakatlıkların ben sadece sezon başı idmanına dayandığını düşünmüyorum.

İşin biraz psikolojik yönü de var gibi geliyor.

Üst Alt