ZTK 15/16 YF M:2 | Galatasaray 0-0 Rizespor | M.S | 4 Mayıs | ATV - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 15/16 YF M:2 | Galatasaray 0-0 Rizespor | M.S | 4 Mayıs | ATV

Finalde Sinan, Sneijder, Podolski ile mutlaka gol buluruz fb'ye karşı, ancak işin savunma kısmı bizi korkutan. Aslında kontra atağa uygun bir oyuncu Sinan, fb'nin ağır savunmasına karşı kontra atak futboluyla etkili olabiliriz. Sneijder Emre gibi iyi pasörler de var.

Kötü giden bu sezonda ne olursa olsun bir kupa finali heyecanı yaşamak güzel, hele rakip Fenerbahçe ise. Umarım 17. Türkiye Kupası'nı müzemize götürürüz.

Staddaydım bizim taraftarı sanki iğneyle uyuşturup sakinleştirmişler. İlk defa Galatasaray taraftarını böyle görüyorum hiç kimse yönetimi istifaya davet etmedi ve futbolculara büyük sevgi gösterileri vardı maç çıkışı stadın yanındaki gs store'a gittim millet tıklım tıklım alışveriş yapıyordu. Bu durum iyi mi yoksa kötü mü anlayamadım

Son düzenleme:
Kötü giden bu sezonda ne olursa olsun bir kupa finali heyecanı yaşamak güzel, hele rakip Fenerbahçe ise. Umarım 17. Türkiye Kupası'nı müzemize götürürüz.

Üst üste 3. de olacak ayrıca alırsak.Şu ana kadar gerçekleşen en büyük seri bizim 4 kez üst üste almamız (1963,1964,1965,1966),onun dışında 3 kez üst üste alan bile yok.Bu sene alırsak bu anlamda da bir istatistik yapacağız.

Üst Alt