ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 17/18 YF M:2 | Fenerbahçe 3-0 Beşiktaş | Hükmen | 19 Nisan | ATV

SON DAKİKA | Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası maçını hakem Mete Kalkavan yönetecek.

Allahhhhhhhhhhhh

Maçı besiktasın çocuğu yöneteceğine göre gs bjk maçına cüneyt çakırı verecekler tff bjknin çifte kupa alması için elinden geleni yapıyor.

Kargaların, şampiynluğa konsatre olması sebebiyle bu maça elenmek için çıkacaklar ve hemen hemen hiç kasmayacaklar.
Senol,Talisca'yı ve Babel'i yedek bırakabilir.

geçen seneki başak turu gibi volkanın kaçırdığı penaltıyla sonlanmasını dilerim onda da ilk maç 2-2 idi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kırmızı kart olsun maç 120dk sürsün. Sakatlıklar yaşansın bir şeyler eksilsin. Yoksa umrumuzda değil 9 mayısta kim gelirse koyup geçeceğiz.

Mete Kalkavan'ın Beşiktaşlı olduğu bir şehir efsanesidir. Kolaylıkla seyirci tarafından baskı altına alınabilen bir hakem. Yani bu atama Fener'in lehine bir atama. Ben şahsen Mete'nin Fener-Beşiktaş derbisine atanmasına üzüldüm çünkü onu Galatasaray-Beşiktaş derbisine istiyordum. Ama aslında bizim taraftara Ali Palabıyık gibiler müstehak.

Kan istiyorum , istenmeyen olaylar istiyorum , tekme , tokat , kafa ne varsa istiyorum hadi ulan at şikecileri ve büyük şikeciler yapın şu isteğimi.

Aykut hocanın, kartala bineceği bir maç olacaktır. :ka:

daily-afternoon-randomness-49-photos-154.jpg

Üst Alt