ZTK 17/18 YF M:2 | Galatasaray 0-2 Akhisarspor | MS | 18 Nisan | A Spor - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Akhisar kazanmayı da turu da hak etti. Ben bu maçtaki sorununun mental mi fiziksel mi olduğunu çözemedim. As takım-yedek takım farkından ziyade kupa maçının futbolcular üzerinde yeterince motive edici bir etkisi olmadığı fikrindeyim çünkü yedekte olsalar şampiyonluk adayı Galatasaray'ın kulübesi bu kadar yetersiz ve leş bir görüntü veremez sanırım. Yok gerçekten fiziksel yetersizlikleri nedeniyle oynayamıyorlarsa ölmüşler ağlayanları yok demektir. Bu durum diğer şampiyonluk adaylarına özellikle de Beşiktaş ve Başakşehir'e göre daha dezavantajlı oluşumuzun bir kanıtı aslında. İdeal 11 sezon boyunca güzel işler yapsa da bu takımda kadro derinliği diye birşey yok. Halbuki Beşiktaş'ın sahadaki ve sahada olmayan futbolcularından iki takım yap ikisi de şampiyonluğa oynar. Bu akşam gözüme en çok batan adam sanırım herkesin de fikir birliğine varacağı gibi Latovleviciydi. Bir kanat oyuncusu bundan daha ne kadar kötü oynayabilir ki? Maicon sanırım bu maçla birlikte sezonu kapar artık. Denayer-Serdar ikilisi kalan 5 haftada sakatlık ya da ceza durumuyla karşılaşmazsa forma yüzü göremez. Ahmet Çalıkta çok kötüydü. Sinan Gümüş birkaç maç iyi gitti sonra bugün gene fabrika ayarlarına döndü. Her pozisyon yerlerde faul arayışında. Akhisar takımı güzel kapandı, hızlı atağa çıktı, ikili mücadelelerde ayakta kaldı ama birşeyi kötü yaptılar o da çok fazla ofsayta düştüler. Halbuki biraz daha güzel zamanlamalı toplar atabilselerdi bugün tarihi bir skor bile ortaya çıkabilirdi.

Açıkçası umrumda olmayan bir maç.Ayrıca Terimin yaptıgı rotasyonda doğruydu.Şurada belkide ligin en kritip maçı alanya ile oynayacagız napsaydı ligdeki 11 ı sahayamı sürseydi.Yedekler o kadar çöpki 1 gol atmayı bile başaramadılar.

Ya gomis 2. Yari sakatlansaydi? Lig bitmemiş miydi? Erenle mi şampiyon olacaktik?

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gomis pekala Alanya maçında sakatlanıp Bjk maçında da olmayabilir.Alanya maçında da oynatmayalım o zaman desem saçma olmaz herhalde.
Gomis pekala bu macta sakatlanip alanya macinda da olmayabilir. Akhisar macinda oynatmasaydik o zaman??

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ilk maci 1-2 kazanmis bir takimin kendi evinde rotasyonlu bir kadro ile cikmasi son derece dogal

6 günde 3 Mac yapacagiz

Yav maçtan önce herkes rotasyon yapılsın dedi. Skor kötü olunca döndünüz hemen. Hocayı eleştrireceksem gecikmeli ve yanlış değişiklikler için eleştiririm. Skor 0-1’ken gidişatı görüp direk Lato’yu alıp Nagatomo’yu, 46’da da Yasin’i alıp Garry ve Eren’i alıp Gomis’i alsa turu vermezdik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rotasyon yapmak zorundaydık. Yaptık. Sahada oynayan isimler seneye kadro da olmaz bunu da gördük.

Tolga
Maicon
Yasin
Latovlevici
Ahmet

Ve hatta

Sinan
Selçuk

Gider.

Satasan ben miyim? Ben ne 4. oluruz dedim, ne sampiyon olamayiz. Sucuksever diyince satasmis mi oluyorum? Bu kadar mi espiriye tahammulun yok?

Sucuk diyince hemen sinirlenen ben miymisim?

Sinirleri germeye gerek yok. Sampiyonluga inanmaya devam. Isimiz gucumuz Galatasaray.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
sucuksever diyince sataşmış oluyorsun bu espri değil.
ben sana ya. sever desem sataşmış olmayacağım öyle mi?

Aramızda belli bir samimiyet yok daha. Olsa gelip desen takılıyordur derim güler geçerim.

Onu sucuk yemeden dusunecektiniz. Sucuk artik uA’yla ozdeslesmistir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu adami akhisar alabiliyor ama biz istanbul ve Gs markasi ile alamiyoruz , uzuldugum o

Adamin yandan her kestigi top tehlike , ligde de maicona kendi kalesine gol attirmisti

Üst Alt