ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 18/19 5.Tur M:1 | Keçiörengücü 1-2 Galatasaray | MS | 5 Aralık | A Spor

Devamlilik önemli yaziyorsun ama tek mac sonrasi, anladigim kadari ile cok kötü bir zemin üzerinde oynanan, bazi genclerin doksan dakika bile görev almadigi ve muhtemelen heycanli olduklari bir mac sonrasi biraz fazla acimasiz degil misin?

Bu gençler ilk defa mı maça çıkıyorlar? İlk defa mı suni çimde oynadılar? Cok basit hatalar yaptılar. Fizikleri, boyları, oyun anlayışları, oyun zekaları ile genel bir degerlendirme yaptım.. Bu gençler arasında beni heyecanlandıran bir oyuncu olmadı.. Mesela Yunus.. A takımda bir kac macta az da olsa süre aldı.. Ondan çok umutluydum ama bu macta o da çok kotuydu.. Tabii ki bu oyunculardan hiç bir sey olmaz demiyorum.. İçlerinden 1-2 tane çıksa bile yeter..

1-2 oyuncu disinda henuz a takim seviyesinde degiller

Oyuncularin sürelerini zamana yaymak lazim,haftalardir bunu anlatmaya calisiyoruz 4-5 tane genc oyuncuyu ayni anda kazanmak imkansiz sonucta sampiyonluk yarisi icindeyiz

Bu hafta sakat ve cezali oyuncularin yoklugunda orta sahaya bir genc oyuncu daha kazanabiliriz mesela,celil veya atalay sans bulacak hafta sonu

Mugdat sahanin acik ara en kotusuydu. Erenden iyi değil. Hele hele itin bilmem nesine sokup yolladigimiz Yasinin yanina yaklasamaz.
Forvette tahminen Onyekuru-Rodrigues oynatır hoca. Zaten Garryi oraya alıştırmak icin orada oynattı bugün

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Her hangi bir futbolcu Eren'den bin kat iyidir. Rakip stoperle bu kadar güzel uyum sağlayan başka bir oyuncu yok ligde ondan dolayı Eren futbolcu falan değildir.

Bu gençler ilk defa mı maça çıkıyorlar? İlk defa mı suni çimde oynadılar? Cok basit hatalar yaptılar. Fizikleri, boyları, oyun anlayışları, oyun zekaları ile genel bir degerlendirme yaptım.. Bu gençler arasında beni heyecanlandıran bir oyuncu olmadı.. Mesela Yunus.. A takımda bir kac macta az da olsa süre aldı.. Ondan çok umutluydum ama bu macta o da çok kotuydu.. Tabii ki bu oyunculardan hiç bir sey olmaz demiyorum.. İçlerinden 1-2 tane çıksa bile yeter..
Yahu karsilastirdiginiz alt yas takimlari.
Ilk defa maca cikmadilar ama bir cogu ilk defa A takima cikti ve oynadiklari kadro da ortada.
Bunun heycani var, a takim temposu var, birlikte oynadiklari ve onlara oyun icinde daha iyi yardimci olacak esas a takim oyunculari var.
Yapmayin yahu, bir mac ile bu kadar acimasiz olmayin.
Caglar Freiburg takiminda özellikle oynadigi ilk maclarda ne hatalar yapti ama ne oldu hocasi cikip oynaya oynaya gelisecek dedi.

Yahu karsilastirdiginiz alt yas takimlari.
Ilk defa maca cikmadilar ama bir cogu ilk defa A takima cikti ve oynadiklari kadro da ortada.
Bunun heycani var, a takim temposu var, birlikte oynadiklari ve onlara oyun icinde daha iyi yardimci olacak esas a takim oyunculari var.
Yapmayin yahu, bir mac ile bu kadar acimasiz olmayin.
Caglar Freiburg takiminda özellikle oynadigi ilk maclarda ne hatalar yapti ama ne oldu hocasi cikip oynaya oynaya gelisecek dedi.

Sen okudugunu anlamıyor musun? Ben gençlerin bu mactaki performansını begenmedim dedim. Ama zaman gectikce daha iyi olabilirler. Bir maç ile asıp kesmiyeceğiz tabii ki.. Neyse , işlerim var, ben kaçar..

Maçı bastan sona dikkatle takip ettim..

Özellikle genç oyuncuların performansını merak ediyordum..

Maalesef hayal kırıklığı oldu benim için..

Zaman zaman iyi hareketler gördük ama devamlılık önemli..

Ve işte bu adam ilk 11 de oynar diyebileceğim bir kişi bile yok.. Bu tabii benim düşüncem..

Gençlerin bir baska özelliği boyları oldukca kısa.. Bizim A takımın boy ortalaması zaten kısa.. Bu gençlerle daha da kısalıyor..
Sen okudugunu anlamıyor musun? Ben gençlerin bu mactaki performansını begenmedim dedim. Ama zaman gectikce daha iyi olabilirler. Bir maç ile asıp kesmiyeceğiz tabii ki.. Neyse , işlerim var, ben kaçar..
Galiba anlamiyorum haklisin.

Mugdat sahanin acik ara en kotusuydu. Erenden iyi değil. Hele hele itin bilmem nesine sokup yolladigimiz Yasinin yanina yaklasamaz.
Forvette tahminen Onyekuru-Rodrigues oynatır hoca. Zaten Garryi oraya alıştırmak icin orada oynattı bugün

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Eren bu macta oynasa mugdatin girdigi pozisyonun yarisina giremez yaptigi servislerin yarisini yapamaz ve kostugunun yarisini kosamazdi. Kör degiliz kac mactir izliyoruz eren malinida. Rodriguez bu macta mugdattan iyimiydi sence? Mugdat en az onyekuru kadarda oynadi. Yasin surekli zam isteyen itin biriydi ve gitti

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maçı bastan sona dikkatle takip ettim..

Özellikle genç oyuncuların performansını merak ediyordum..

Maalesef hayal kırıklığı oldu benim için..

Zaman zaman iyi hareketler gördük ama devamlılık önemli..

Ve işte bu adam ilk 11 de oynar diyebileceğim bir kişi bile yok.. Bu tabii benim düşüncem..

Gençlerin bir baska özelliği boyları oldukca kısa.. Bizim A takımın boy ortalaması zaten kısa.. Bu gençlerle daha da kısalıyor..
Devamlilik bekleyip sadece bir macla hayal kirikligina ugramak?

Üst Alt