ZTK 18/19 YF M:1 | Galatasaray 0-0 Yeni Malatyaspor | MS | 2 Nisan | A Spor - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Müthiş abartmışsınız 10 sayfa okudum ruhum karardı.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Net.... Tamam aman aman iyi de oynamadık ama çok kötü de değildik kesinlikle bencede.

Rakip ligin en kompakt kapanan takımı belkide.

Bizim sorunumuz zeka sorunu yalnız. Takımın orta sahasında oyununu yönlendirecek bir beyin yok. Fegholi var biraz işte ama oda merkez orta saha oyuncusu değil işte. Belhanda... Bir var daha çok yok işte.

Rezil bir oyun vardı sahada, bu takımı savunmayın oyun olarak lütfen. Ortasaha ve kanatlarımız günümüz futboluna 50 yıl uzak. Bu oyuncularla olmaz olamaz

Yarım saat 10 kişi kaldık hiç eksik gibi değil gayet hırslı ve gole dönük oynadık diagne becerikli olsa azcık kazanıyorduk
1 tane evet sadece 1 tane gol pozisyonu verdik rakibe.
Arkadaşlar futbolda moral ve gol çok önemlidir ilk gol gelse o coşkuyla rahat rahat yenecektik Malatya gol gelmedikçe dirençlendi hepsi bu.
Hafta sonu bunları çok rahat yeneriz zerre kuşkum yok kupa maçlarında sahanda aldığın 0.0 dezavantajlı bir skor değildir.
Maçla ilgili tek itirazım Terim in takıntılarını bırakmamasına. Bu onyekuru ve emre Taşdemir in bokunda boncuk yok hoca ısrarının şeyini çıkarma. Linnes varsa sol bek linnestir hikaye çabalara girme. Onyekuru haftalardır kötü kayış koptu adamı bir yedek bırak ulan Messi ve Ronaldo bile rotasyonda yedek kalıyor bu onyekuru kim her maç 11 hem de rezil performansla
Marcao yu hakem şerefsizlik yapıp sarı kart cezalısı yapmazsa yıllar sonra kadıköyden galibiyet müjdeliyorum size
Mariano-fernando-marcao-linnes defans
Feghouli - donk- ndiaye - belhanda orta saha
ve ileride emre akbaba ile diagne
3-0 veya 3-1 kazanıyoruz. Bu coşkuyla ligin anasını sevip şampiyon oluyoruz.
Bu mesajımın ekran görüntüsünü alın mayısta 150 beğeni bekliyorum en az o da :)

Erol un takımı daha iyi dağıldı sahaya belli bir oyun planları vardı
stoperlerimizin hata yapma eğilimlerinin farkına varıp ona göre oynadılar marcao ve lyundima nın götünü muslera kurtardı kaç kez
beklerin arkasına surekli uzun top attılar ki mariano ve emre hep yalnız kaldı ve atak yedık

sahadaki oyuna üzüldüm

Erol un takımı daha iyi dağıldı sahaya belli bir oyun planları vardı
stoperlerimizin hata yapma eğilimlerinin farkına varıp ona göre oynadılar marcao ve lyundima nın götünü muslera kurtardı kaç kez
beklerin arkasına surekli uzun top attılar ki mariano ve emre hep yalnız kaldı ve atak yedık

sahadaki oyuna üzüldüm
Şu satırlar Mehmet demirkolu anımsattı bana. Anlatım güzel okuması keyifli ama gerçek değil. Sahayla oyunla ilgisi yok. Malatya nın oyunu iyiydi demek garip ötesi olur adamlar 1 kez tehdit edebildi bizi neyin iyisi bu. Sahaya dağılımı daha iyi efsanesi var bir de. Hangi dağılım geçiniz. Biz ilk yarıyı çöpe attık 2.yarı fena oynamadık özellikle marianoyla hızlı hücuma çıkışlarımız muhteşemdi. Onyekuru ve diagne yerine Rodriguez ve gomis olsa fark olurdu bu ataklarla. Son efsane beklerimizin arkasına atılan toplar. Dünya üzerinde arkasına top attırmayan bek yoktur. Adam atar kardeşim senin yapacağın stoperinle kalecinle dikkatli olup karşılayacaksın bunları. Ki biz bu maçta rahatça karşıladık o topları. Bunun için bir takım övülüyorsa komşudaki tavuğun bize kaz olarak görünmesi durumudur bu yada başta da dediğim gibi Mehmet demirkol tarzı güzel hoş akıcı ama futbolla oyunla ilgisiz yazı yazma merakı ve becerisidir.

Şu satırlar Mehmet demirkolu anımsattı bana. Anlatım güzel okuması keyifli ama gerçek değil. Sahayla oyunla ilgisi yok. Malatya nın oyunu iyiydi demek garip ötesi olur adamlar 1 kez tehdit edebildi bizi neyin iyisi bu. Sahaya dağılımı daha iyi efsanesi var bir de. Hangi dağılım geçiniz. Biz ilk yarıyı çöpe attık 2.yarı fena oynamadık özellikle marianoyla hızlı hücuma çıkışlarımız muhteşemdi. Onyekuru ve diagne yerine Rodriguez ve gomis olsa fark olurdu bu ataklarla. Son efsane beklerimizin arkasına atılan toplar. Dünya üzerinde arkasına top attırmayan bek yoktur. Adam atar kardeşim senin yapacağın stoperinle kalecinle dikkatli olup karşılayacaksın bunları. Ki biz bu maçta rahatça karşıladık o topları. Bunun için bir takım övülüyorsa komşudaki tavuğun bize kaz olarak görünmesi durumudur bu yada başta da dediğim gibi Mehmet demirkol tarzı güzel hoş akıcı ama futbolla oyunla ilgisiz yazı yazma merakı ve becerisidir.

Maç boyu pozisyon yok ne diyon sen ya, içeri 1 tane isabetli orta var herhalde akan oyunda.

Mesela sen böyle demişsin hoca da ilk yarı iyi oynadık ikinci yarı pozisyon verdik kafa kafaya geçti demiş.

ben derli toplu ne yaptığını bilen takımları seviyorum izlemek istiyorum
Malatyanın oyununu kucumsemek haksızlık adamlar deplasmanda senın as takımına karşı
aciz duruma dusmeden kendı oyun planına baglı kalarak iyi bir maç cıkardı işte yazdıklarımdan neden farklı anlamlar cıkardın anlamadım

Bazilari bizim oyunu reflex olarak koruyor. Hocanin adi Riekerink falan olsa bu ne yav istifada bir hizmettir diye yazar ayni kisiler. Bu sezon 42. macimizdi ve o 42 mactan kac tanesi sizce zevk verdi simdiye kadar? 10 tane bile zar zor yoktur belki.

Belli ki şimdiye kadar olduğu gibi koskoca Milli Takım arasında ve Seçim döneminde bol bol yatmışız takım olarak ...

Evet oyle gorunuyor..
Milli maç arası verilmeden önceki halimizden de daha kötuyuz.. Hiçbir ışık görunmuyor. Duran topları yine rezalet kullanıyoıruz. Takım hızlı ve dikine top oynamıyor. Set oyunu ile yan pas, geri pas..
Eskiden takım sampiyonluk havası girince yerinde duramıyan kısrak gibi olurdu.. Enerji dolu..Coşkulu..
Ve FT.. Yine gundem değiştirdi.. Kendi dışında herkes suclu..

Taraftar Donk'u ve Linnes'i istiyor diye onlari oynatmiyor, kendi egosunu tatmin edilmesi acisindan futbol hayati bitmis mariano ve fernando her firsatta ilk 11de.

Ayrica taktiksel olarak yetersiz olan hocamiz ve teknik ebimiz, her puan kaybinda kendileri disinda herkesi suclamasindan dolayi bu haldeyiz.

Kendi hatalarini gormeyip, bunlardan derd cikarmayip her defasinda hayal kirikligi olan bir teknik ekibimiz var.

Kargalari havaya sokmamak adına güzel bir galibiyet oldu.

Bu maçta puan kaybetseydik eğer kargalar haftaya 2.lik koltuğuna otururdu.

Ayrıca derbi öncesi kredimiz oldu

Üst Alt