ZTK 18/19 YF M:2 | Yeni Malatyaspor 2-5 Galatasaray | MS | 25 Nisan - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mariano ya verilmeyen net penalti harbi ne alakaydi ya. Finale devam etmeseydik bugunde bunlari konusuyorduk. VARin cagirmamasi skandal

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
en fazla biz konusurduk sistem o kadar kokusmus inanilmaz, bugun kazayla aspor izledim adamlar bizi konusurken moderator ya herkese hata yapildi bunlari konusmamak lazim artik.
Ondan bir gun once radyoda denk geldim galiba okan koç embesiliydi. Soeu geldi bu sene sn cok hakem hatasi kime oldu sence diye moderatore soruyor sen soyle bende soyleyecem diye. Sonra kıvırdı erzurumspor dedi ve bana buyukler diye sorsaydi derdim dedi.

Boyle malların yorumcu olsugu ulkede boşa çabalıyoruz.
Herifler hata ile kasti sistemi ayıramıyorlar.
Emrenin ayakla dalma pozisyonu mesela yoruma acikken(her hakem farkli degerlendirir kimseyi asamayiz bu konuda)
ama net penalti pozisyonuyla hakemin vara cagirilmamasi ile ayni kefede degerlendirme calisip hata icine sokuyorlar.

Hepsi biliyor hata olmadigini.
Artili eksili her takima hata yapilmistir bu konuda hepsi aynidir FAKAT kasti seyler bir takima yapilmistir ve tarihte bunun ikinci bir ornegi fenerbahceye fetonun kocaginca gezerken yapilan kasti hatalar ile zirvede tutma. 2 metre onundeki net eli gorup gol verildigini gordu bu gozler kabak gibi acik pozisyon

Üst Alt