⚽ ZTK 19/20 5. Tur M:1 | Galatasaray 0-2 Tuzlaspor | MS | 4 Aralık | A Spor - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 5. Tur M:1 | Galatasaray 0-2 Tuzlaspor | MS | 4 Aralık | A Spor

Şu an Türkiye'nin en pahalı kadrosuna sahip değil miyiz? Nerede kağıt üstünde eksiğimiz var? Ligde 7 puan fark yemişiz. Hak ediyor mu bu kadro bunu? CL'de ilk golü bu hafta attık nasıl bi rezillik bu? Tüm bunlarda da suçun hepsi yönetim ve futbolcularda ama teknik kadroda hiç sıkıntı yok öyle mi? Hadi hocayı geçtim, Hasan Şaş'ta ışık gören var mı burada? Neden görev alıyor kendisi biri bana açıklasın. Hoca onu işe alan değil mi? Ben Yönetim hariç herkeste suç bulurum. Falcao konusunda ise taraftar suçlu. Çok bastırdık alınsın diye. Geçmiş sakatlık sorununu bile bile

bi konuda fikrin yoksa mal mal zikrinde olmasın ha illa bişey diyeceksende direkt benle muhatap ol kalabalığın arasından laf atıp ucuz mücahitliğe kalkışma. biri bişey diyincede hemen abi abi
rdm isen rdmliğini bil
Ben burda benden büyük herkese abi diyorum bunun dediginle alakasi yok. Bunu yazan tek sen degilsin ben de bu yüzden genel yazdim yorumu, başkalarıyla karistirdin sanırım isme bakmam yorum yaparken iyi geceler!

Su aklinca dalga geçtiğini sanan,ironi bilmem ne yapan,hangi takimi tuttugu belirsiz arkadaşlar fatih terim tuttuğunuz takimlarin son 20 yılda yaşadığından fazla şampiyonluk ve kupa kazanmıştır herhalde.simdi kaybolun

Su aklinca dalga geçtiğini sanan,ironi bilmem ne yapan,hangi takimi tuttugu belirsiz arkadaşlar fatih terim tuttuğunuz takimlarin son 20 yılda yaşadığından fazla şampiyonluk ve kupa kazanmıştır herhalde.simdi kaybolun
Ulan bebe sen kimsin de millete kaybolun diyosun. İk sempatiklik yaptın ortamın haşarı sevimlisi oldun millet de senin yanağını sıktı sevdi diye şimdi adam mı oldun. Yazdığın saçmalıklar bir yana bir de millete had mi bildiriyosun sen.

İzleyemedim maçı yeni bir Whisky getirmiş arkadaş onu ictik.
Tuzlamıslar bizi sorun neydi neden kaybettik sorumlu kim kısa özet alalım

IMG-20191204-WA0027.jpgScreenshot_20191204_193342.jpg

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Yav ne ne auynen sabote ediyorlar. Oyuna aldığı doinka top gelmedi, belhandaya sut çek dedi 10 tane sut cekti.
Seri sürekli ileri oynadı, nagatomo bindirdi, adem girdi çabaladı,
30 dakika çıkaramayan selçuk, emre t gibi adamlar mi sabote etmiş.
Yoksa ilk defa oynatılip çabalayan çocuk mu.

Hayat ne kadar kolay lan ilk defa yan yana oynattigin ligde sans vermeye geldi mi 10 macta 20 dakika sans verdiğin oyuncular yenilince sabotaj.
Sorunu görmekten aciz adamlr bu kulüpte taraftar grubuyum diye geziyor. Bu o grubu yönetirken is isten geçmeyi bekleyip biz demiştik diyen adamlar. Yav ve ne diyecen bunlara

##Hemen bir portekizli hoca##

İzleyemedim maçı yeni bir Whisky getirmiş arkadaş onu ictik.
Tuzlamıslar bizi sorun neydi neden kaybettik sorumlu kim kısa özet alalım

Ekli dosyayı görüntüle 66495Ekli dosyayı görüntüle 66496

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk
Her zamanki işte, yanlış oyuncu topluluğunun bir araya getirilmesi ve antremanlarda oyun planı çizmekten aciz bir td. Rakip ceza alanın yayına kadar tıngır mıngır gelip orda al gülüm ver gülüm yapıp pozisyona giremeden tamamladık işte. Üstüne de yine hetzamanki gibi gol veya gollerimizi yedik.

Buyuk puntolarla yazmakla buyuk olunmuyor..

Sacma sapan bir post olmus.

Bu takimi kuran, calistiran, bu mac ozelinde 16 lik Emin' i de, 35 lik Selcuk'u da ve digerlerini sahaya suren buyuk!!! TD miz bunu gormesi, bilmesi gerekmez miydi? Sutten cikmis ak kasik gibi , at sucu futbolculara, Ocak ayini bekleyin de, sonra da onlardan basari bekle.. Hadi git yaaa..

Takımın taktığı yok hücum planı yok oyuncular ne yaparsa o bu oyuncular da birşey yapamıyor ne oluyor bu şekilde hoca da sorun yok diyorlar arkadaş bu oyuncuları getiren kim 3-4 aydır sözde çalıştıran kim karsindaki ikinci lig takımı utan ya biraz yuzun kızarsın hem kadroyu yanlış kur hem taktiğin yanlis olsun sonra bahane bahane dün akşam Tuzla kalemize gelemedi sen 4 kişi savunma yaptin Selçuk seri Taylan gibi üç on libero ile oynadin forvetin yoktu sahada genç çocuğu sahaya alamadin yüreğin yetmedi ikinci yari başladı degesiklik yok neden Selçuk ile ikinci yarı illa gol yememiz mı lazım utanmadan donk u forvete aldı rezillik belhanda 7 sut çekti hepsi birine çarptı bırak hoca sende var sıkıntı bu sene sen suclusun ben suçluyum demek de kolay önemli olan istifa edebilmek ...

Üst Alt