⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV

Kazandığımız maçlarda bile kötü hissediyordum oyundan dolayı. Bu maç için tablo olumluya dönmüş gördüm. Hücumda etkili olacak hamleler geldiğinde (Onyekuru gibi) bu oyun skora da yansır. Ömer Bayramın sol açık olduğu, Fegh ve Falcao'nun formsuz olduğu hücum hattı ancak bu kadar iş yapıyor hücumda

Belhanda gitsin yerine mariano kalsın şener ile olmaz linnes hem sag beki hem sol beki yedekler belhanda yerine emre akbaba yeterli yeter ki belhanda gitsin boşu boşuna hem yabancı sayısını arttırıyor yerinde feguli oynar emre akbaba oynar Taylan oynar seri bile zorlasa oynar o yüzden ilk gidecek kişi belhanda sonra nagatomo olmalı Jimmy emre mor şener emre Taşdemir takas olarak kullanılıp bence bir forvet oyuncusu alınmalı acil olan yedek forvet yada stoper oda marcao nun yerine donk daha iyi defans yapıyor marcao dan
Emre Mor hariç katılıyorum. Ben Emre'nin ikinci yarı daha iyi olacağını umuyorum.

Fenerin yürüyerek galibiyet aldığı yerde biz ise rezilleri oynadık

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!
Fener yürüyerek mi galibiyet aldı? Sen o maçı izlememişsin bile boş boş konuşuyorsun. Adamlar iki tane uzaktan şutla maçı aldılar. Jailson'un vurduğu gol oldu, Ömer Bayram'ınki olmadı. Tek fark bu. Ona rağmen adamlara adam akıllı pozisyon bile vermeden yenecektik Emre Akbaba sayesinde. Adam yere düştü hakem VAR'a gitmedi. Onlar düştü VAR'dan golü iptal etti. Ben aşırı iyi oynadık, ezdik falan demiyorum. Ama rezilleri oynadık demen için kör olman lazım.

Her şeye ama her şeye rağmen emre mor kadroda tutulmalı bence. Çok rahat adam geçiyor, basit oynamayı öğrenirse yararlı olur. O tarz adam eksikliğimiz var.
Şu adama yapılan faulleri hiçbir hakem vermiyor. Bu tarz cambaz gibi adamların ayağından topu faulsüz alamazsın zaten. Hakemler biraz futbolu bilse ya da Mor'un vücut yapısı biraz daha sağlam olsa bunlar olmayacak. Şu adamı forvet arkasında bir denesek bitirici noktada adam eksiltmiş olacak ama bunu düşünen mi var?

Şu adama yapılan faulleri hiçbir hakem vermiyor. Bu tarz cambaz gibi adamların ayağından topu faulsüz alamazsın zaten. Hakemler biraz futbolu bilse ya da Mor'un vücut yapısı biraz daha sağlam olsa bunlar olmayacak. Şu adamı forvet arkasında bir denesek bitirici noktada adam eksiltmiş olacak ama bunu düşünen mi var?
Adam eksiltemediğimiz için set oyununda tıkanp kalıyoruz hep. Kadroda mutlaka olmalı bu tarz bi adam

Adam eksiltemediğimiz için set oyununda tıkanp kalıyoruz hep. Kadroda mutlaka olmalı bu tarz bi adam
Hah işte mevzu bu. Şahsım dışında şunu söyleyen bir seni gördüm. Bırak adam eksiltmeyi bunu deneyen yok takımda. Hepsi yemin etmiş gibi sağa ver, geri al, sola ver, geri al. 10 numaramızsa onu da yapamıyor, 2 metreye attığı pas rakibe gidiyor, adam geçebildiğini gören duyan olmadı.

Bunu yapabilecek tek adamı da atmışsın sağ kanada kademeli defansın birini geçse öbürü geliyor. Koy şu adamı göbeğe bir gol atsın, attırsın, bir maçı kurtarsın bak gör adam patlama yapacak.

Fener yürüyerek mi galibiyet aldı? Sen o maçı izlememişsin bile boş boş konuşuyorsun. Adamlar iki tane uzaktan şutla maçı aldılar. Jailson'un vurduğu gol oldu, Ömer Bayram'ınki olmadı. Tek fark bu. Ona rağmen adamlara adam akıllı pozisyon bile vermeden yenecektik Emre Akbaba sayesinde. Adam yere düştü hakem VAR'a gitmedi. Onlar düştü VAR'dan golü iptal etti. Ben aşırı iyi oynadık, ezdik falan demiyorum. Ama rezilleri oynadık demen için kör olman lazım.
Sakin ol kardeşim alışırsın zamanla.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu halis nasil hakem. Emre'nin pozisyonu penalti. Nasil 90'da var cagiriyor ise penaltida da cagirmasi gerekiyordu. Belki de var cagirdi hakem ben gordum diyerek gerek duymadi. Her turlu art niyet var orasi kesin.

Hah işte mevzu bu. Şahsım dışında şunu söyleyen bir seni gördüm. Bırak adam eksiltmeyi bunu deneyen yok takımda. Hepsi yemin etmiş gibi sağa ver, geri al, sola ver, geri al. 10 numaramızsa onu da yapamıyor, 2 metreye attığı pas rakibe gidiyor, adam geçebildiğini gören duyan olmadı.

Bunu yapabilecek tek adamı da atmışsın sağ kanada kademeli defansın birini geçse öbürü geliyor. Koy şu adamı göbeğe bir gol atsın, attırsın, bir maçı kurtarsın bak gör adam patlama yapacak.
Ağzına sağlık diyorum budur işte en büyük problemimiz. Çalımla driblingle bir iki adam geçsen rakibin dengesi bozulcak.

Üst Alt