⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV

As kadro çıkmak gibi bir hata yapmayız umarım adamlar haftada bir maçı zor oynuyor zaten, rize yaltağına çaksak iyi olur ama bir zahmet yedekler de yensin.

Rize denis garmashi ve milan skodayi aldi. Garmashi bilir fmciler her ozelligi 13-14 niyeyse... Skoda da pivot st, muricin yerini dolduramadilar scepovic alindi sene başında ama hic sans bulamadi. Skoda kuvvetli forvet... Yarın rizenin galip geleceğini düşünüyorum

Fenerin çocuğu I... Rizespor! Saksocu Hasan Kartalı umarım 3 penaltı, 1 kırmızı kart ve 1 tartışmalı VAR pozisyonuyla 0-5 yenerz!

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Sekidika, Onyekuru ve Saracchi olmayacak sanırım. Mariano ve Nagatomo da yok kanat beklerde Şener'le Linnes'i göreceğiz sanırım. Ekstra oyuncu olarak bir Emre Akbaba geldi ilk yarının son maçındaki Antalya karşısında oynadığımız kadrodan farklı olarak Babel de gitti.

vereme giriş 101

nasıl sinir hastası oldum

allah kahretsin böyle futbolu

yaw çevir şu maçı hanım kırıcam kumandayı şimdi

aldığınız paralara yazıklar olsun

netflix'e bak bakim güzel dizi var mı sokarım böle maça

selçuk mu giriyor, kapat kapat kapat !!!!!!

linnes linnes dediniz alın size linnes q !

nidalarını duyar gibiyim

Ömer’in yine saçma sapan top kontrollerini, top sürüşlerini bol bol izleriz bu akşam.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu akşam takımızı çıplak gözle stadyumda izleyecek olmanın heyecanını yaşıyorum, tabi yeni transferler olsaydı çok daha iyi olacaktı da neyse.
umarım güzel bir maç olur ve falcao oynar.

muslera

şener donk marcao linnes

lemina

seri taylan

feghouli falcao ömer

bu olur gibi. Jesse ve saracchi lisans çıkmaması saçmalık. Yenilerin hemen adapte olması için bu maçlar önemli. Umarım denizli maçına yetişirler, bilet aldık 3 kişi gideceğiz, gittiğimize deysin bari, çöpleri izlemek istemiyorum.

Üst Alt