ZTK 23/24 YF M:1 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | MS | 23 Nisan | ATV - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 23/24 YF M:1 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | MS | 23 Nisan | ATV

Morutsan'ın sakatlığı çok kötü oldu. Şampiyonada kesin olacaktı Oğuz Aydın'ı alacağımız parayı kendisinden çıkarma ihtimalimiz çok yüksekti. Seneye de yararlanamayacağız muhtemelen yazık oldu. Umarım düşündüğümüz kadar ciddi değildir.

Zıplarken bacağı kaldırmak oldukça tuhaf bir hareket

3 yıl önce aynı sakatlığı malesef ben de yaşadım. rahat bir pası kontrol ettikten sonra bir ses geldi çat diye. Görenler ayağımı havada boşa salladığımı söylediler. 3 ay eve hapis oldum. Yokuşlarda ve merdiven çıkarken halâ aşildeki gerginliği hissediyorum.

Allah kimseye yaşatmasın.

3 yıl önce aynı sakatlığı malesef ben de yaşadım. rahat bir pası kontrol ettikten sonra bir ses geldi çat diye. Görenler ayağımı havada boşa salladığımı söylediler. 3 ay eve hapis oldum. Yokuşlarda ve merdiven çıkarken halâ aşildeki gerginliği hissediyorum.

Amin
Gelmiş geçmiş olsun renktas

geçmiş olsun renktas

üzerine kaç ay basamadın. durduk yere yolda yürürken de başımıza gelebilecek bir şey mi acaba

Üst Alt