ZTK 23/24 YF M:1 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | MS | 23 Nisan | ATV - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 23/24 YF M:1 | Ankaragücü 0-0 Beşiktaş | MS | 23 Nisan | ATV

geçmiş olsun renktas

üzerine kaç ay basamadın. durduk yere yolda yürürken de başımıza gelebilecek bir şey mi acaba

Evet yolda yürürken, merdeven inip çıkarken, yüksekten ayaklar üzerine sert düşüşlerde ve tabiki en çok spor yaparken. Aşil ve adelede bir belirti de yoktu. PRP ile 2 ay hiç basmadım. 3.ay hafiften basarak 3. ayın sonunda değneksiz yürümeye başladım.

Morutsan'ın sakatlığı çok kötü oldu. Şampiyonada kesin olacaktı Oğuz Aydın'ı alacağımız parayı kendisinden çıkarma ihtimalimiz çok yüksekti. Seneye de yararlanamayacağız muhtemelen yazık oldu. Umarım düşündüğümüz kadar ciddi değildir.
Bildiğim kadarıyla Morutan geri dönmeyecek. Ankaragücü'nün oyuncusu artık. Geçen hafta Kazan Dairesi yayınında konuşmuşlardı bu mevzuyu.

Bildiğim kadarıyla Morutan geri dönmeyecek. Ankaragücü'nün oyuncusu artık. Geçen hafta Kazan Dairesi yayınında konuşmuşlardı bu mevzuyu.
Emre B farklı söyledi ya. Hangi yayın acaba? Geçen hafta normal programda konuştuklarını hatırlamıyorum böyle bir mevzuyu. Özel yayında mı acaba? Goygoy olduğu için genelde bazen bakmıyorum geçen hafta izlememiştim.

3 yıl önce aynı sakatlığı malesef ben de yaşadım. rahat bir pası kontrol ettikten sonra bir ses geldi çat diye. Görenler ayağımı havada boşa salladığımı söylediler. 3 ay eve hapis oldum. Yokuşlarda ve merdiven çıkarken halâ aşildeki gerginliği hissediyorum.

Allah kimseye yaşatmasın.
Oldukça tehlikeli bir hareket. Zıplarken vücut yeterince geriliyor bir de bacağı kaldırmak son nokta oluyor. Zaten havada topu ayakla kontrol etmek için de bacak katlanarak yükselmek gerekir. Üst düzey profesyonel topçular bile bu yanlışı yapıyor işte.

Üst Alt