ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK | Beşiktaş 2-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK | Beşiktaş - Trabzonspor | 26 Ocak | 20.00 | TRT 1

Trabzonspor Kupa Macina yedek agirlikli cikacakmis.

Kaynak: Radyospor

Trabzonspor, hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçını düşünerek, yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkacağını düşünüyorum. Yine de bir beraberlik havası var.

Anlasilan Trabzon fener macini düsünerek hareket edecek ve bu maci Bjk kazanacak.

Bu maçı Trabzonspor alır.

Tahminim ;

Beşiktaş 1-3 Trabzonspor

Nasıl şansları yoktu Trabzon kupadan elenmedi ki? Beşiktaş'ı her türlü yenerler omurgası sağlam takım.

Yalniz bu macin sonucu farketmez, hem bjk, hem ts, ikiside cikar bu gruptan, keske elense biri.

Antep deplasmanda Manisayi yenemez.

Ben berabere biter diyorum ama dunya yildizi BJK'nin karizmasi fena halde de cizilebilir bu macta. Trabzon cok pis bir suprizle cikabilir karsimiza. Sonrasi malum Geleneksel Yildirim derimoren yeter senlikleri :)

berabere biter ikisi beraber çıkarlar gruptan.manisa gider gaziantep belediyeyi yener.

Yalniz bu macin sonucu farketmez, hem bjk, hem ts, ikiside cikar bu gruptan, keske elense biri.

Antep deplasmanda Manisayi yenemez.

hic belli olmaz. manisanin iddaasi kalmadi. gaziantep BB yendi imi kesin cikiyor ust tura. 0-1 yensin yeter. ya trabzon, ya besiktas elenir. bu da bizim icin cok iyi olur.

Banko 1 diyorum :) Kupona da öyle yazdım :) Trabzon'un aklı hafta sonu oynanacak Fenerbahçe maçında olur ki bu çok doğal. Öyle ya da böyle Türkiye kupasını belirli aralıklarla kazanıyorlar. Lig çok daha önemli Trabzon için, 26 yıllık bir özlem var. Bu sebeple as kadro ile de çıksa, yedek kadro ile de çıksa, Trabzon'un ligde elindeki avantajı kaybetmemek için bu maça çok asılacağını sanmıyorum.

trabzonun almasını isterim finalde trabzonu her halukarda yeneriz, yalnız maçı beşiktaş alır diye tahmin ediyorum h1 bile biter bu maç ama diğer maçın sonucunu beklerler mi bu bilinmez, orada maç manisa'nın üstünlüğüyle giderse bunlar da beraberliğe razı olurlar, kendilerini fazla kasmazlar.

Hel halukarda yenseydin ozaman 2-0 yenilecegine. Bence Besiktas daha kolay lokma. Trabzonspor tam bir Final Takimi.

Üst Alt