ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

Yazık hakikaten geldiğiniz durumlara bak her haklı konuşana kızın , bağırın , çağırın.

Ayhan Akman işini yapsın ana avrat küfür edin Neill denen futbol körü adamı baş tacı ilan edin , Culio'ya Hagi gözüyle bakın Quaresma ile kıyaslayın hatta oda yetmemiş gibi Stancu'yu bile savunun ama gerçekleri görmeyin , böyle taraftarları olduğu sürece bi takım hiç bi yere gelemez , çArşı bu yüzden farklı işte !!!

Sen rahat ol kimse kimseye ana avrat gitmiyor biz sizler gibi 14 yılda bir şampiyon olupta her sezon rakiplerin şampiyonluk yarışını izleyen bir camia ve taraftar değiliz ,tepkimizi koyarız yeri geldiğinde. Sütten çıkma ak kaşıksınız dimi siz, hangi futbolcuydu hatırlamıyorum beşiktaş bu taraftarıyla 10 yıl şampiyon olamaz demişti, siz değilmiydiniz derbide takımınızı sabote eden ferrari'yi alkışlarla gönderen, yine querasmayı alkıslayan iyiki bir los galaktikos kadrosu kurmussunuz:D sonuç ne bizden çok mu iyisiniz 3 puan önümüzdesiniz sadece.Çarşı farkıymış vay be efsanemiz dediğiniz sergene etmediğiniz küfür kalmadı?

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Maç Sonucu

tamam arkadaslar fazla vurmayin umut ayaz'a, kendine gelemedi hala:)

Yahu daha 2 ay önce 17 de 17 yapacağız Uefayı alacağız diyenler gelip burda bize çok iyimsersiniz diyo

valllahh bu sene için sadece fb maçı var- gerisi ilerisi yalan olurrr düşündükçe..

yok o gelsin-bu gitsin filann. önce planlama yapılmalı bir hışımla günü kurturmak için yapılacak hamleler dahada kötü sonuçlanır. avrupada olmayan bir takıma ancak daha çok para verirsen kaliteli yabancı gelirr.. doğru planlama-doğru teknik adam (fatih terim gerisi plavra) -doğru oyuncu seçimleri 2011-2012 için umuttan öte fırtına gibi esecek günler görmemiz için engel değildir kanımca....

17 de 17 yapıcaklar ama tersten. Okadar kadro kurdunuz aradaki puan farkı 3 bide utanmadan gelip buraya post atıyorsun. Şu yönetiminizle yaşamadığınız rezillik kalmadı. 8 leri yaşattı size, Liverpool 8, tabata 8, d.kiev (4+4=8) ..

tamam sakinim

valllahh bu sene için sadece fb maçı var- gerisi ilerisi yalan olurrr düşündükçe..

yok o gelsin-bu gitsin filann. önce planlama yapılmalı bir hışımla günü kurturmak için yapılacak hamleler dahada kötü sonuçlanır. avrupada olmayan bir takıma ancak daha çok para verirsen kaliteli yabancı gelirr.. doğru planlama-doğru teknik adam (fatih terim gerisi plavra) -doğru oyuncu seçimleri 2011-2012 için umuttan öte fırtına gibi esecek günler görmemiz için engel değildir kanımca....

Çok doğru konuştun kardeş..

Ben şuna da inanıyorum ki gelecek sene çok iyi bir takımımız olacak..Şu derbiyi alalım ; hem başkan Polat kendini kurtarmış olcak,hemde taraftarın takıma yakınlaşmasını sağlıyacak en azından ben böyle düşünüyorum

Çok doğru konuştun kardeş..

Ben şuna da inanıyorum ki gelecek sene çok iyi bir takımımız olacak..Şu derbiyi alalım ; hem başkan Polat kendini kurtarmış olcak,hemde taraftarın takıma yakınlaşmasını sağlıyacak en azından ben böyle düşünüyorum

İyi 32 maç yenilelim..Sadece FEner maçlarıyla kendimizi avutalım..Gelir belki birgün başarılar..

Cevap: ZTK Çeyrek Final Rövanş | Galatasaray 0-0 Gaziantepspor | 2 Mart | Devre | TRT

Baros ve Kewell´in sucu mu yani? Son yillarda okudugum en müthis yorum gercekten. Tebrikler

konya 5:2 lik mac sonra dünkü antep maci.

önemli maclarda golü atamasan yemisim senin 20 tane ligte attigin golü.

zaten hatrik yapa yapa yapmisti o gol sayisini o sene icin.

ben baros ve kewell icin kötü oyuncu demiyorum ama müzmin sakatlar

böyle oyuncularin nekadar katkisi olabilir.

birde takim olmak gerekiyor önce bizde baros ve kewelller yoktu ama

yinede sampiyon oluyorduk mesela 2008!

Adnan'lar yarattıkları eserı gururla ızlemelıler

2rmunar.jpg

Rasim Öztekin :)

Bu skor teknik heyet ve futbolcuların gönderilmesi ve kadronun adam akıllı yenilecek olmasından tarihi bir yenilgi olmuştur.

Dediklerin olsa ne olacak seneye Avrupa kupalarında yokuz.

Olmamamız yetenekli Türkleri almayacağız anlamına gelmez bence.Fener sabretti,bünyesine kaliteli Türkleri kata kata geldi buralara.Fener'i ayakta tutan en önemli güç yetenekli Türk oyuncularıdır bana kalırsa,Alex faktörü dışında.

Olmamamız yetenekli Türkleri almayacağız anlamına gelmez bence.Fener sabretti,bünyesine kaliteli Türkleri kata kata geldi buralara.Fener'i ayakta tutan en önemli güç yetenekli Türk oyuncularıdır bana kalırsa,Alex faktörü dışında.

adamım o begendıgın fenerın kadrosundan 3 turk var mıllı takım on bırınde..begenmedıgın bızdende 4 banko var nolcak sımdı ;)

Üst Alt