ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu | Kanalt

Senden sadece boyle bir cevap beklenir. Ne demistin ? Herkez haddini bilecek.

Sen bizim Beşiktaş veya Fenerbahçe avrupada galip gelince sevinmediğimizi mi sanıyorsun Mehmet.

Biz seviniyoruz Türk takımları galip gelince.

8-0 yazan arkadaş da normalde hiçbir zaman öyle dalga geçme gibi durumlarda bulunmaz.

8-0 Türkiye'nin ayıbıdır sadece Beşiktaş'ın değil.

Beşiktaş'lı bir arkadaş gaza gelince yazmış bizim arkadaşımız.

Uzatmanın anlamı yok.

Başarıları başarısızlıkları tartışmaya gerek yok.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu | Kanalt

boşver kardeş yorma kendini bazıları anlamıyor yada anlamak istemiyor ister 8 desinler ister 18 desinler kendiler attı hakkıdır söyleyecekler tabi biz onların inönüde psikolojilerini bozdugumuzda kimse söylemez tabi :)

Bu kelimelerin Türkçe meali nedir ? Bi bütünlük sağlanmıyor da

Konu uzayacak ben çıkıyorum angutların forumundan farkı var diye geliyordum fark kalmadıgı için banada yol gözüktü hadi eyvallah

Konu uzayacak ben çıkıyorum angutların forumundan farkı var diye geliyordum fark kalmadıgı için banada yol gözüktü hadi eyvallah

Arkadaş, sende kaç kere böyle söyledin, bir çıkamadın :D Sen gidersen çok üzülürüz, lütfen. Hep bir kişi eksiğiz :(

Furkan forumumuz farklı ama başarı veya başarısızlık tartışmaları yaparsan tabii ki üstüne geleceklerdir.

Burada kimse Galatasaray'ı küçük düşüremez.

Antu ile bizim sitemizi bir tutuyorsan zaten algılamanda bir sorun vardır.

Hoşçakal diyebilirim sadece.

Bizim taraftar akıllıdır merak etme sen kim işini yapmassa yeterde denir yetmezde der başkan bu sene işini yaptı kimsede birşey diyemez

ahahha en komiği bu olmuş.

40174109 sene küfür ettiniz, Antep'e başkan olsana dediniz, sene başında Madrid'e başkan olsana diye duruşunuzdan vazgeçtiniz.

Bakın bizde Polat diye ölüyorduk, Öztürk'ü falan karşımıza aldık ama Misimovic, Cana falan geldi duruşumuzdan vazgeçmedik. Rijkaard'ı yolladı, Hagi'yi getirdi inanmadık yine. Küfür etmeye, yalancı demeye devam ettik. Yarın Messi, Ronaldo, Torres 3lüsünü getirip imza töreni yapsa yine Polat'a laf atmaya devam ederiz. Çoğu kişi yani.. En azından bir duruşumuz var bizim. %100lük bir oranda olmasa bile bir duruşumuz var.

Beşiktaş taraftarını akıllı diye anlatma görüyoruz çünkü. Galatasaray maçına kadar 1 yenilgi alın, bize de yenilin o övündüğün taraftarını görürsün.

Galatasaray taraftar forumunda yorumlarda bulunurken dikkat etmek lazım. Burada başka takımlardan taraftarlar var. Onlar buna göre yorumlarda bulunuyorlar. Ama burasının senin tuttuğun takımın forumu olmadığını en ufak bir kıvılcımda sana doğru bir karşı hareketin başlıyacağını bilip yorumlar yapman gerekirdi.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

Duruş?

Hakkı Yeten'e "baba Hakkı" demek Galatasaray'lılık, Ali Samiyen'e küfür etmek Beşiktaş'lılıktır. İşte Beşiktaş'lılık duruşu budur arkadaşlar.

Sen bizim Beşiktaş veya Fenerbahçe avrupada galip gelince sevinmediğimizi mi sanıyorsun Mehmet.

Biz seviniyoruz Türk takımları galip gelince.

8-0 yazan arkadaş da normalde hiçbir zaman öyle dalga geçme gibi durumlarda bulunmaz.

8-0 Türkiye'nin ayıbıdır sadece Beşiktaş'ın değil.

Beşiktaş'lı bir arkadaş gaza gelince yazmış bizim arkadaşımız.

Uzatmanın anlamı yok.

Başarıları başarısızlıkları tartışmaya gerek yok.

Oncelikle, aranizda adam akilli, duzgun bir cevap yazabilen oldugu icin sevindim. Tessekurler. Dedigin gibi konuyu uzatmaya gerek yok, uzatanlarin durumuda belli zaten.

Cevap: ZTK Play-Off | Beşiktaş 3-0 Mersin İdman Yurdu | 28 Ekim | Maç Sonucu

cok gereksiz tartismalar arkadaslar, tamam bu aralar kotuler mutlaka duzelirler daha iyi olurlar.. Benim memleketim oldugu icin Mersin'i destekledim bu macta yoksa ne halleri varsa gorsunler yenerler yenilirler iyi oyun gormek isterim hakeden kazansin derim.. bizimle oynadiklari maclar haric tabi :)

hala ezbere konuşuyorsun git maçı izle sonra gel boş kaleden kaleci ile karşı karşıya rahat 10 pozisyon kaçtı guiza olsa hat-trick yapardı diyorum daha ne diyeyim

ezbere yorum yapma, 150 bin defa ayni yorumu yaptin :D güiza olsa bilmem ne olur, güiza bile size 5 gömlek fazla bir oyuncu, reziltas.:D:D

Dün bulamamıştım. Şuster'in Mersin İdman Yurdu maçında tırnak yediği an :D

trtrg.jpg

Üst Alt