ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 2-2 Beşiktaş | 20 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 2-2 Beşiktaş | 20 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 1-1 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

Hakemler resmen Antep'in hakkını yiyor iki maçtır. Yazık günah. Bu sene büyükleri şampiyon yapabilmek bu kadar insanın emeğine tecavüz ediyorlar. Net verilmeyen penaltıyı verse Beşiktaş olmayan disiplenden tamamen kopacak. İlk önce kadıköy şimdide Antep'de lanet olsun böyle lige böyle hakemlere.

Daha 3 gün önce İngilterede Arsenal-Liverpool maçında hakem 2 penaltı verdi kimseden korkmadan. Bakında ibret alın korkak insanlar.

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 1-1 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

ilk devre hayal kırıklığıydık ama şansa penaltıyla maçı bitirdik.

Turun geride kalan 135 dakikasında Antep çok üstün ama skor BJK lehine. İlk maçta da 3-0 Antep lehine bitecek maç bir anda BJK lehine 3 oldu.

4-6 verdim yattım galiba takımlar dengeli oynuyor

Keske Simao o golu atmasaydı ilkyarı 1-0 bitseydi daha umutlu olurdum

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

Maç bitti..Basket maçına geçelim..

Bjk gitsin Avrupaya..Ülke puanı baya düşdü..Biraz puan toplasınlar..

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 1-2 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

Antep ilk maçtaki gibi hatalarla gol yedi. Çok daha fazla pozisyonla kaybettiler turu.

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 2-2 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

cenki boşverin .olcanı alak ya daha öncede dedim. olcan ve mustafa pektemeği,orhan şamı,özgürçeki almak lazım bu ligden .selçuk trabzonla sözleşme yenilerse alamayız :).

Ayrıca karakterli de.Fener maçında aslanlar gibi mücadele etti.

Cevap: ZTK Yarı Final Rövanş | Gaziantepspor 2-2 Beşiktaş | 20 Nisan | İlk Yarı | TRT

trt1 de sansür diye bir olay yok sansüre karşılar bu yönlerini seviyorum sürekli küfür dinliyorum :)

Bu Olcan çok iyi oyuncu ya.

olcan'ında devamlılık sorunu vardı.

Üst Alt