# Zurab Khizanishvili - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Zurab Khizanishvili

Cevap: # Zurab Khizanishvili

Öyle hissediyorum sanki pablo+leo+emana+gudjohsen veya oliveira paketi gelicekmiş gibi

5i bir yerde gibi olmuş renkdaş senin elemanlar :D

Para yetmezki bunlara.

Hadi Leo beleş yıllık 2 alsa

Neill da beleş desen yıllık 2,5 alsa

Gudjohnsene 5 versek yıllık 3,5 alsa

Emanayı 6-7 versek yıllık 3 alsa

nerden baksan 6+5+2+2,5+3,5+3 = 22 milyon euro temiz para lazım :D

Bu bizde varmı?sanmıyorum bu kadar olduğunu.

Akşam Hakan Ünsal ilginç birşey söyledi.Dedi ki,Mehmet Topal'ı isteyen çok kulüp var.Galatasaray yönetimi de 7-8 milyon euroya onu satıp golcü transferini öncelikle bitirecek dedi.

Sergen de peki Mehmet Topal'ın yeri nasıl dolacak dedi?

Hakan da ; Ayhan,Barış ve Mustafa Sarp ile o açık kapanacak dedi.daha doğrusu yönetim böyle düşünüyor dedi

5i bir yerde gibi olmuş renkdaş senin elemanlar :D

Para yetmezki bunlara.

Hadi Leo beleş yıllık 2 alsa

Neill da beleş desen yıllık 2,5 alsa

Gudjohnsene 5 versek yıllık 3,5 alsa

Emanayı 6-7 versek yıllık 3 alsa

nerden baksan 6+5+2+2,5+3,5+3 = 22 milyon euro temiz para lazım :D

Bu bizde varmı?sanmıyorum bu kadar olduğunu.

Akşam Hakan Ünsal ilginç birşey söyledi.Dedi ki,Mehmet Topal'ı isteyen çok kulüp var.Galatasaray yönetimi de 7-8 milyon euroya onu satıp golcü transferini öncelikle bitirecek dedi.

Sergen de peki Mehmet Topal'ın yeri nasıl dolacak dedi?

Hakan da ; Ayhan,Barış ve Mustafa Sarp ile o açık kapanacak dedi.daha doğrusu yönetim böyle düşünüyor dedi

Topalı 10-15 arasında satamazsak basarısızlık olur.

pablo 0 bonservis senelik 2 mn € a gelir rahat

leo alındı zaten

emana takımı küme düstügü için fazla diretemez tas catlasa 8 mn € + 2 oda

gudjohnsende bonservisi 5 den fazla olmaz 3 de ona ver tamam işte

birde adam gibi sag bek alınır oda en fazla 8 mn € 2 de ona de

Tas gibi takım olur 5 yıl götürür bu takım takviyesiz

Bizim para sorunumuz yok nakit sorunumuz var olmayan staddan şimdilik 30-40 trilyon para kaldırıldı bide olunca allahhh yani kalbur ustu takım olucaksan el cebe gidicek

Defansa sürpriz isim

10 Haziran 2009 Çarşamba * 08:39

Ujfalusi'nin 4 milyon Euro'luk maliyeti Çek futbolcunun transferini suya düşürürken Haldun Üstünel, Tugay'ın takım arkadaşı Zurab Khizanishvili için girişimlerini başlattı.

Teknik direktörlüğe dünyaca ünlü isim Frank Rijkaard'ı getiren G.Saray yönetimi, savunmaya takviye için de kolları sıvadı. Haldun Üstünel'in savunmanın ortası için düşündüğü sürpriz isimse futbolu yeni bırakan Tugay Kerimoğlu'nun takım arkadaşı Zurab Khizanishvili. Tugay, bu transfer için G.Saray'a olumlu referans verip oyuncuyla da görüşerek sarı-kırmızılı kulüp hakkında bilgilendirdiği ırtaya çıktı.

Geride kalan sezonda Servet ve Emre Güngör'ün sakatlıkları, bekleneni veremeyen Meira'nın satılması sonrasında savunmanın ortasında sezon boyu sıkıntı çeken sarı-kırmızılılar, Gürcü futbolcunun transferini biran önce bitirerek, Rijkaard'a savunmada sıkıntı yaşatmak istemiyorlar. 27 yaşındaki Khizanishvili, 2005'ten beri Blackburn Rovers forması giyiyor. Kulübü ile sözleşmesinin gelecek yıl sona erecek olması Gürcü oyuncunun maliyetinin yüksek olmamasını gündeme taşıdı.

Blackburn formasını 62 kez, Gürcü Milli Takımı'nın formasını da 58 kez giyen Khizanishvili yüksek tekniği ile savunmada oyun kurabilen bir stoper. Öte yandan G.Saray, gündemindeki Atletico Madrid'in Çek savunma oyuncusu Ujfalusi'den de 4 milyon Euro'luk bonservis bedeli nedeniyle vazgeçti.

Kaynak: Vatan

Blackburn'de oynayamayan adamın bizde ne işi var ? Bende arkadaş gibi düşünüyorum. Bizim Zurabla Murabla işimiz olmaz. Basına yem diye atılıyordur..

Ayak tekniği yüksek bir oyuncu olarak biliniyo Galatasaray ımızın defansına eğer öyleyse gerekli bir isim Servet düz bir defans oyuncusu birbirlerini tamamlarlar ama Servet gibi ağırsada niye işimiz zorlaşır.

Kzanaşvili diye telafuz edilir bu arada,zorluk çekenler için.

Gürcü milli takımında bize karşı iyi performanslar vermişti,ama ahım şahım bir isim değil.

Agir sa teknikligi kalsin abicim, servetin yanina servetten cabuk we topu daha iyi oyuna sokabilen bir stoper lazim..

Üst Alt