# Zurab Khizanishvili | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Zurab Khizanishvili

Teknik adam sorununu Frank Rijkaard'la çözen G.Saray, takviye konusunda önceliği savunmaya verdi.

Teknik direktörlüğe dünyaca ünlü isim Frank Rijkaard'ı getirerek futbol kamuoyunun takdirini kazanan Galatasaray Yönetimi, Hollandalı teknik adamın transferinden sonra savunmaya takviye yapmayı öncelikli hedef olarak belirledi. Rijkaard'ı adeta tek başına aylarca uğraştıktan sonra Galatasaray'a kazandıran yönetici Haldun Üstünel'in savunmanın ortasına yine sürpriz bir isim belirlediği öğrenildi. Futbolu yeni bırakan Tugay Kerimoğlu'nun takım arkadaşı Zurab Khizanishvili, Üstünel'in gözdesi durumunda.

Geride kalan sezonda Servet ve Emre Güngör'ün sakatlıkları, bekleneni veremeyen Meira'nın satılması sonrasında savunmanın ortasında sezon boyu sıkıntı çeken sarı kırmızılılar, Gürcü futbolcunun transferini biran önce bitirerek, Rijkaard'a savunmada sıkıntı yaşatmak istemiyorlar.

27 yaşında olan Khizanishvili, 2005 yılından beri Blackburn Rovers forması giyiyor. Kulübü ile sözleşmesinin gelecek yıl sona erecek olması Gürcü oyuncunun maliyetinin yüksek olmayacağını ortaya çıkarıyor. Gürcü Milli Takımı'nın formasını 58 kez giyen Khizanishvili yüksek tekniği ile savunmada oyun kurabilen bir stoper olarak dikkati çekiyor. Haldun Üstünel'in, bir kez daha Frank Rijkaard ile görüştükten sonra Khizanishvili'nin transferini bitirmek üzere bu hafta ortasında İngiltere'ye gideceği öğrenildi.

Kadir ÇETİNÇALI, İstanbul DHA

Cevap: Zurab Khizanishvili

Tanimiyorum, bilmiyorum..

Hic izlemedim..Haldun Üstünel istiyorsa iyidir:D

Görmüstür onda bir Terry´lik;)

Cevap: Zurab Khizanishvili

Rijkaard'ın daha çok ün yapmış ve tecrübeli kişiliklere yönleneceğini düşünüyorum.

Cevap: # Zurab Khizanishvili

Ayni haber daha oncede cikmisti simdi Rijkaard geldi diyerekten degistirerek koymuslar...

Cim Bom'a Gürcü stoper

Sarı-Kırmızılı takımımız savunmaya takviye yapmayı öncelikli hedef olarak belirledi.

Teknik direktörlüğe dünyaca ünlü isim Frank Rijkaard'ı getirerek futbol kamuoyunun takdirini kazanan Galatasaray Yönetimi, Hollandalı teknik adamın transferinden sonra savunmaya takviye yapmayı öncelikli hedef olarak belirledi. Rijkaard'ı adeta tek başına aylarca uğraştıktan sonra Galatasaray'a kazandıran yönetici Haldun Üstünel'in savunmanın ortasına yine sürpriz bir isim belirlediği öğrenildi. Futbolu yeni bırakan Tugay Kerimoğlu'nun takım arkadaşı Zurab Khizanishvili, Üstünel'in gözdesi durumunda.

Geride kalan sezonda Servet ve Emre Güngör'ün sakatlıkları, bekleneni veremeyen Meira'nın satılması sonrasında savunmanın ortasında sezon boyu sıkıntı çeken sarı kırmızılılar, Gürcü futbolcunun transferini biran önce bitirerek, Rijkaard'a savunmada sıkıntı yaşatmak istemiyorlar.

27 yaşında olan Khizanishvili, 2005 yılından beri Blackburn Rovers forması giyiyor. Kulübü ile sözleşmesinin gelecek yıl sona erecek olması Gürcü oyuncunun maliyetinin yüksek olmayacağını ortaya çıkarıyor. Gürcü Milli Takımı'nın formasını 58 kez giyen Khizanishvili yüksek tekniği ile savunmada oyun kurabilen bir stoper olarak dikkati çekiyor. Haldun Üstünel'in, bir kez daha Frank Rijkaard ile görüştükten sonra Khizanishvili'nin transferini bitirmek üzere bu hafta ortasında İngiltere'ye gideceği öğrenildi.

Kaynak: DHA

katiliyorum.heran her transfere hazirlikli olalim bence.Haldun Üstünel bu heran her şey beklenir.

ismi güzel. gelsin bence.

mesela kornerde herkesden yukarı çıkıp kafayı vurup golü atarsa çok şahane bir vurguyla söyler bunu spiker. süper olur.

Savunmaya Gürcü kilidi

Geçtiğimiz sezon savunmada yaşadığı sakatlıklar nedeniyle başı çok ağrıyan Galatasaray, takviye için kolları sıvadı. Sarı-kırmızılı takımın işbitirici yöneticisi Haldun Üstünel, futbolu bırakan Tugay’ın takımı Blackburn Rovers’ta forma giyen Zurab Khizanishvili için harekete geçti.

Kulübü ile 2 yıl daha mukavelesi bulunan Gürcü futbolcu geçen sezon takımda fazla oynama şansı bulamadığı için ayrılmak istiyor. Bonservisi 1.5 milyon euro civarında olan Khizanishvili için İngiliz kulübünün biraz daha indirim yapabileceği belirtiliyor

star

1.Halkada işlem tamaaammmmmmm :)

Sıra 2.halkaya geldi,gerçek transferlerin yapılması.

Dediğiniz gibi basının yemi verildi,artık işin icraat bölümü kaldı.

Eline,diline,aklına kuvvet Üstünel :)

Öyle hissediyorum sanki pablo+leo+emana+gudjohsen veya oliveira paketi gelicekmiş gibi

Üst Alt