Zvjezdan Misimovic Galatasaray'da - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zvjezdan Misimovic Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Zvjezdan Misimovic Galatasaray'da !

Fanatik Haberi

Misimovic, Galatasaray TV’de katıldığı yayında soruları yanıtlarken, takımı Wolfsburg’un Juventus’tan Brezilyalı oyuncu Diego’yu transfer etmesinin ardından, kendisinin de Galatasaray’a geliş yolunun açıldığını aktarırken, "Galatasaray gibi büyük bir takımın parçası olduğum için onur ve gurur duyuyorum. Transferim biraz uzun zaman aldı ama nihayet sonuçlandı" dedi.

Geride kalan sezonda kulübünde sorunlar yaşadığını aktaran Boşnak oyuncu, attığı gollerin ardından sevinmediğini söylerken, Galatasaray’da atacağı gollerle artık sevinmeye başlayacağını dile getirdi.

"Artık değişiklik arıyordum"

Futbol hayatına Almanya’da başlayan ve uzun yıllar Bundesliga’da forma giyen Misimovic, bir değişiklik arayışı içinde olduğunu vurguladı.

Misimovic, 28 yaşında tecrübeli bir oyuncu olarak hayatında bir değişiklik aradığını söylerken, "Böyle bir aşamada Galatasaray’la bağlantıya geçildi. Geçmişteki başarılarıyla çok enteresan bir ekip. Onur duyarak geldim. Benim için güzel bir değişiklik olacağını düşünüyorum. Böyle bir şeye ihtiyacım vardı" diye konuştu.

"Başarı için yeterli kadroya sahibiz"

Galatasaray gibi büyük bir kulüpte hedefin her zaman şampiyon olacağını kaydeden Misimovic, "Benim de hedefim şampiyonluklar elde etmek. Bence takım olarak bunun için yeterli kalitede bir kadroya sahibiz. Belki sezona iyi bir başlangıç yapılamadı ama ilerleyen günlerde daha iyi olacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullanırken, görev yaptığı pozisyonun da ne kadar ağır sorumlulukları olduğunu bildiğini belirtti.

Misimovic, sarı-kırmızılı teknik adam Frank Rijkaard’la ilgili olarak, "Onun hakkında çok fazla söylenecek bir şey yok. Tarihteki en iyi futbolculardan biri ve teknik direktör olarak da genç yaşta Barcelona’yla önemli başarılara imza attı. Galatasaray’da birlikte başarılar kazanacağımıza inanıyorum" derken, hakkında yapılan sakatlık spekülasyonları için ise "İlk kez burada duyuyorum. Son sezonlarda hemen hemen tüm maçlarda forma giydim. Sadece bu sezon başındaki maçlarda oynamadım ama o da Galatasaray’a gitmek istediğimi açıklamamdan dolayıydı. Ben iyi bir hazırlık dönemi geçirdim. Fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum" açıklamasında bulundu.

Budur!

Yetenekli futbolcu çok gördü bu takım.

Ama yetenekli ve hırslı bir Hagi görmüştük.

Kendisinden yeni Hagi olmasını istemiyorum.

Zaten yetenekli, hırslı olsun yeter. Biz onu Misimovic olarak efsaneleştiririz.

İnsallah bu forma altında seni de efsane olarak görebiliriz.Ama hala eksiğimiz var.Orta sahaya defansif özellikleri kuvvetli olan ve hucuma da biraz da olsa katkı verebilen bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Adi üstünde Misimovic. Ne diyelim ki simdi hakkinda? Quaresma´yla birlikte yilin transferi. 3-4 vites atlatacak bize tek basina

Misimovic hayırlı olsun bize çok katkısı olacaktır, keşke bir orta saha daha alabilseydik annan veya o tarzda. Cana'nın yanında oynayabilecek bizde oyuncular var ayhan barış musa çağıran cumhur vs vs. iyi performans gösterirseler ne âla. İnşallah sakatlık kabusu yaşamayız, daha sezon başında bir sürü sakatlık sorunu yaşadık. Böyle devam etmez umarım..

kim ne derse desin 10 numara izlemeyi seviyor bu taraftar. umarım çok faydalı olacak.

Zamanında Kalli nin ''Lincoln problemli,almayın;5 m a size kralını getiririm'' sözüyle işaret ettiği,Magath ın vazgeçilmezi olmuş adamı aldık...Ki Kalli-Magath,tembel-problemli adamlara en taviz vermeyen futbol adamlarıdır,en çok buna güveniyorum,hani stil olarak ''tembel 10 numara'' yakıştırmasına müsait olması açısından...İnşaallah beklediğimiz performansı fazlasıyla gösterir...

Önemli bulduğum bir nokta da FR ın hiç vazgeçemediği,benim de en katlanılmaz bulduğum Sarp ın,tam da Misimoviç in oynayacağı bölgede -Elano sahadayken bile- görev yapması...Aslında ''Enkaz'' diye gördüğüm takım hakkında beni daha da ümitlendiren bir ayrıntı.

URL=https://www.upload.gen.tr/resim.php/s14/yhydsepa/41570_103996309662026_8341_n_1_.jpg.html]
thumb_41570_103996309662026_8341_n_1_.jpg
[/URL]

Misimoviç Oleyyyy Sarı kırmızı forma tam yakıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt