Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

2litrwz.jpg

Ersin Düzen'in Zvjezdan Misimovic'le yaptığı röportajda çarpıcı açıklamalar yapan yıldız futbolcu; Hagi benimle hiç konuşmuyor, selam bile vermiyor. Disiplinsiz davrandığım söyleniyor, bu çok saçma. Madem disiplinsiz davrandım neden bana "Neyin doğru, neyin yanlış" olduğu söylenmiyor. Bende verilen talimatlara göre kendime çeki düzen verebilirim. Rusya'dan bir kulüpten teklif aldım. Ancak Adnan Sezgin'le bir türlü irtibat kuramıyorum ve beni sürekli oyalıyor. Galatasaray'da bana şans verilmesi durumunda, Hagi'nin benden özür dilemesi koşuluyla tekrar forma giyerim. Şuan için bekliyorum. Ben güçlü bir futbolcuyum ve bunları da atlatacağıma inanıyorum.

Röportajı İzlemek İçin Tıklayın.

Kaynak: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj.

Yorum: Bu futbolcunun karakteri'nin çok sağlam olduğu yaptığı konuşmalarda kendini belli ediyor. Bu oyuncuyu bu kadar kolay kaybetmek, başlı başına bir hatadır.

Cevap: Zvjezdan Misimovic: "Hagi benimle konuşmuyor"

Bundesligada nerdeyse en iyi Oyun Kurucu Hagi yüzünden bizde is yapamiyor Misimovic affedilmeli

Misimovic satılacağına TD değişikliğine gidelim daha karlı olur.

bence bir şans daha kesinlikle verilmeli,affedilirse misimovic in de bu şansı iyi değerlendireceğini düşünüyorum

Almanyanın en iyi orta sahalarından birisi bize fazla bamın olduğu yerde kendini bitirmesin gitsin kurtulsun misi

Hagi Misimovic'i kesinlikle affetmez. Misimovic'den yararlanmak istiyorsak takıma tekrar Skibbe'yi getirelim. İşte o zaman 2. Hagiyi kazanmış oluruz Türk Futbolu olarak.

Hagi hayatta affetmez böyle kaliteli adam takımı şoka uğratır falan sonra köylülerine yer kalmaz

Geldiğinden beri T.D olmadığını söylüyordum zaten,bursa maçından önce de puan almamız mucize diyince yemediğimiz laf kalmadı.Alın size hagi.Azıcık futboldan anlayan biri bursa gibi en üstün özelliği fizik olan takıma karşı emre çolakla başlamaz,bam ı değil 11 e 18 e bile almaz,forvetsiz takımda tek forvet stancuyu yedek oturtmaz,hakan baltaya hiç girmiyorum,onu oynatmamak için td değil sokaktan geçen birinin futbol bilgisine sahip olmak yeterli,ama hagi de bu bile yok heralde.(Bu maç için söylemiyorum,genel konuşuyorum)

Geldiğinden beri T.D olmadığını söylüyordum zaten,bursa maçından önce de puan almamız mucize diyince yemediğimiz laf kalmadı.Alın size hagi.Azıcık futboldan anlayan biri bursa gibi en üstün özelliği fizik olan takıma karşı emre çolakla başlamaz,bam ı değil 11 e 18 e bile almaz,forvetsiz takımda tek forvet stancuyu yedek oturtmaz,hakan baltaya hiç girmiyorum,onu oynatmamak için td değil sokaktan geçen birinin futbol bilgisine sahip olmak yeterli,ama hagi de bu bile yok heralde.(Bu maç için söylemiyorum,genel konuşuyorum)

Ufuk

Sabri

Servet

Hakan

İnsua

Kazım

Cumhur

Culio

Yekta

Stancu

Anıl

Çık bu kadro ile sahaya. Sanki skor daha mı kötü olurdu? Hayır. Rahat beraberlik alırdık.

Sozlesmesini fesh edin su herifin ,her gun mahalle karisi gibi cak cak biktirdi artik.Koca devre ne oynadigini gorduk ,lay lay lom sahada gezindi ,takimini ciddiye almadi.Kapinin onune konuluncada her gun zirliyor.

Sozlesmesini fesh edin su herifin ,her gun mahalle karisi gibi cak cak biktirdi artik.Koca devre ne oynadigini gorduk ,lay lay lom sahada gezindi ,takimini ciddiye almadi.Kapinin onune konuluncada her gun zirliyor.

Bütün suç bu herifin mi peki? Sahadaki bam, balta gibileri izlerken bu herife laf söylemek içinden geliyormu?

Üst Alt