16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık

Sonunda biri şu rövaşata saçmalığına tehlikeli hareket kararı verebildi. "Önce topa vurdu" diyorlar bi de. Ulan savunan herif zaten gözleri yummuş, kafayı da isteksizce uzattığı her halinden belli. Adamın orda tek düşündüğü "Allah'ım, umarım kafam kopmaz, amin".

Alper'in pozisyon penaltı değil, hatta Alper'e sarı kart.

Frikik organizasyonunda hakemin açısından net olarak Diego vurmuş gibi gözüküyor, ağır çekim tekrarda bile. Ters açıdan ise savunma oyuncusunun, Sow'un ayağına vurarak topu uzaklaştırdığı gözüküyor. Hakemin görmesi imkansız, görmediği şeyi de çalmadığı için tebrik ediyoruz kendisini.

Sow'un zaten aklindaki gol atma teknigi rovasatadan baska degil imkansiz posisyonda bile adam rovasata vurmaya calisiyor. Adam ister gol olur ister olmaz rovasata vurayim yeter kafasinda.

O degilde ;

Sarper'deki degisim >>>>>>>>>

hqdefault.jpg

Ne alaka yahu. :D

Sanirim fener maciyla ilgili ziyadesiyle konustuk ettik , penalti pozisyonlari icin farkli dusunsem de bu mac geride kaldi , fener tam toparlanirken 2 kez kritik esigi donemedi , birinde osmanli-alanya ikilisinde 4 puan , digeri tam seri yakalamisken bjk-antalya ikilisinde 5 puan ile oldukca geride kaldi , lige baslarkenki 3 macta 8 puan kaybettigi de dusunulurse ;

14 haftada 17 puan kaybi ile zaten liderlige oynayamazsin . Biz ise tam tersi 4 macta 3 maglubiyet ile tam havlu atmanin esiginden iyi donup 3 te 3 yaparak umudu surdurduk

basaksehir bizle 9 puan arayi acmisken bu 3 haftada 3 puana indi ve basaksehir halen namaglup

besiktasa gelince , hakem su bu iyi idare ettiler ,oyunlarinin karsiligi olan puandan fazla puandalar

simdi macin özetini izledim ve kibirbahceliler neden agliyor anlayamadim..

Ilk yarida sowun pozisyonunda antalyasporlu oyuncu daha ileride ve pozisyonda avantajli.. vücudu ile sowun yolunu kapatiyor sow da o hizla gelip oyuncuya abaniyor.. bazi hakemler böyle pozisyonlara penalti caliyor ama cok beles bir penalti olurdu..

ikinci yarida ki diger pozisyonda topa temiz müdahale var.. bir tek alperin pozisyonuna penalti verse kimse bisey diyemezdi ama antalyasporunda benzer pozisyonda hasan ali sinsice cekiyor penalti verilmemis

sowun verilmeyen golüne gelince gercekten güldüm pozisyonu görünce.. top havada defans oyuncusu ne yapacak acaba.. iki metre havaya sicrayip poposu ile mi cikaracak topu.. pozisyonun dogasi geregi adam kafa ile topu uzaklastirmaya calisiyor... hem tehlikeli hareket hemde müdahele oldugu icin foul

herhalde yektanin ayiyi avlayisi cok acitmis

kenanin yorumlari neredeyse benimkilerle ayni ,ilk yaridaki sow un pozisyonunda cuneyt hakli , hasan ali - mblla pozisyonunda hatali ,sari kart konusunda ,bir de alperin yanindaki oyuncunun elle oynadigini soyledigi pozisyonda hatali , antalyali oyuncuya istemsizce ayagindan sekip eline carpiyor ,devam ettirmesi gerekirdi

, bir tek diego - sow pozisyonunda eger dikkatli izlersen sonuc farkli cikabilir . orada diego topa vurmuyor , defalarca izleyin , diego sow un ayagina vuruyor , sow un vurulan ayagi topa carpiyor , hakemin bakis acisindan olan pozisyonda diego nun topa vurdugu sanilacak sekilde gorunuyor

bu pozisyon bana kadikoydeki bir ts macinda yine sow a yapilan mudahaleyi hatirlatti

2012-2013 Fenerbahce 0-0 Trabzonspor mac ozeti Ligtv.com.tr

Bu videoda 02:00 yi acin .. penalti gume gitmis fakat cozmesi zor , tam ayni olmasa da cuneyt in baktigi yerden diego sow pozisyonu da zor

İşte Antalyaspor - Fenerbahce macının tartışmalı pozisyonları - Ligtv.com.tr

Bu video da da tesaduf o da 02:00 den itibaren izleyin , diego nun topa mudahalesi yok , sow a vuruyor , sow un ayagi topa carpiyor

Rıza hocayı tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Antalyaspor, 7 ya da 8 hafta olması lazım, sadece iki puan toplamıştı Rıza hoca gelene kadar.

Rıza hocayla birlikte büyük bir çıkışa geçip 8 maçta 17 puan topladılar. Şu anda 19 puandalar toplam. Küme düşmesek yeterden acaba UEFA Avrupa Ligine gider miyiz seviyesine geldiler. Büyük başarı.

Üst Alt