16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:14 | Antalyaspor 1-0 Fenerbahçe | MS | 12 Aralık

Bu arada Sow un faul pozizyonu öncesi ofsaytta var gibi.Yandan çekimi görmedim ama Sow 1 adım ilerde tv kamerasında.Fazla ötmesin bence kuşlar.

Sarper temsili

e72ddb3f309fce2f1b74b27d0de62a6a.jpg

Bence hakem cok iyi mac yonetti. Alper formadan cekildigi icin dusmuyor, kendini yere birakiyor. Eli alperin formasina gidiyor bir an tutuyor cekmeden ama birakiyo tekrar, sonra da alper cuuuup yere atiyor. Gol 100 de 100 tehlikeli hareket. Adamin kafasina vurmasaydi sow çift vuruş, vurdugu icin tek vurus. Kural kitabini acip okusun nizami gol diyenler. O yükseklikte ki bir topa rovaşata vuracaksan en az yarim metre topa kafa atmaya calisan defans oyuncusu olmicak.

fener lige tamamen havlu attı diyebiliriz

Ligin 14.haftasında 25 puanları var kalan 20 haftada 15 galibiyet alsalar bile toplam puanları 70 oluyor. Bu yıl 70 puanın şampiyonluk için yeterli olacağını düşünmüyorum.
Ve derbileri dışarıda oynayacak bu da onemli

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sonunda biri şu rövaşata saçmalığına tehlikeli hareket kararı verebildi. "Önce topa vurdu" diyorlar bi de. Ulan savunan herif zaten gözleri yummuş, kafayı da isteksizce uzattığı her halinden belli. Adamın orda tek düşündüğü "Allah'ım, umarım kafam kopmaz, amin".

Alper'in pozisyon penaltı değil, hatta Alper'e sarı kart.

Frikik organizasyonunda hakemin açısından net olarak Diego vurmuş gibi gözüküyor, ağır çekim tekrarda bile. Ters açıdan ise savunma oyuncusunun, Sow'un ayağına vurarak topu uzaklaştırdığı gözüküyor. Hakemin görmesi imkansız, görmediği şeyi de çalmadığı için tebrik ediyoruz kendisini.

Üst Alt