16/17 H:16 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 26 Aralık - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:16 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 26 Aralık

24a508d165ae594b7844d410b0f2de98.jpg

9bfbd3039c17d188f4b058c4a8465bf9.jpg

Ben 30 dakika izledim Ekici berbattı

kontraatak ve duran toptan ibaret bi takım fener rıdvanın dedigi gibi. trabzon yıne kız gibi mücadele etti.lens iyi topcu,ama abartılacak kadar da degil.bruma 20 çalım atmıstı galiba trabzonlulara toplamda.

Mehmet ekiciyi filan alırsa bu yönetim çok büyük küfür ederim. Allahın sığırları sizin neyinize lan futbol itler.

NKGSDVBS
TapaTalK

Hayat da bazı şeyler hiç değişmez.

Galatasaray da transferler bitmez,
Fener de Trabzon'a koymadan geçmez.

Son haftanin rezil bir hakem performansi ile bitecegini tahmin etmistim , ya fenerin lehine ya da aleyhine . Lehine oldu , cok da sasirmadim

acikcasi cin hakem diye buna derim . Bu ali denen arkadas fazla cin

hatirladigim bir basaksehir fb macinda , 4 fb liyi attigi icin net kirmizilik bir harekette 5 inci oyuncuyu atmamisti maci masaya tasimamak icin

bugun ne yapti derseniz , ince ama hakemlik teknigi acisindan cince bir hareket yapti

elle oynama evet , yuzde yuz fakat penalti yanlis , cunku kesin kez talimatlarda , ayni oyun icinde nasil avantaj kurali var ise penalti pozisyonlarinda da avantaj var ise bitene dek oyun durdurulmaz , elden seken top saliseler sonra gol oldu, bir an icin skorun berabere macin da son dakikasi oldugunu dusunun

bu gol verilmeyip de penalti kacsa neler soylenir ?

Kesinlikle hatali bir penaltidir . Bu konuda kural sunu der , elle oynama basarisiz olup da top gol seklinde sonuclanirsa ihlali yapan oyuncuya sari kart kullanin

gol ve sari kart yerine penalti ve kirmizi kart vermek hakem cinligidir

Uzun zamandır işlerimin yoğunluğundan uzak kaldığım forumumuza bir girelim dedik:İki leş takımı onore ettiğim bir mesaj attım vasfi kardeşimiz tarafından editlenmiş.

Üst Alt