#17 Derrick Köhn - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#17 Derrick Köhn

5 haftadır kalenin 10 metre yukarısına isabet edebilecek şutu yok.

Acı olaya bak yav. Herif şut çekiyor tribünün en üst katına çıkıyor. Bunu devam ettiriyor yine çıkıyor yine yine. 1 tane şutu kale hizasından gönderemez mi bir adam.

Abi almanyadaki videolardaki adam nere bu nere. Ne orta açabiliyor ne patlama yapıp gidebiliyor. Öyle mal mal top kaptırıyor.
Akıl sağlığımı yitirecem bunlar yüzünden.

Çok kötü savunmacı. Hücumda da fazla bir etkisi mevcut değil. En önemli eksikliği çok yumuşak bir topçu olması. Velhasıl büyük karavana gibi duruyor an itibariyle. Hiç beğenmiyordum zaten haftalardır

Şöyle bir şey var. Maçın son dakikalarında içeride 5-6 tane hücumcu var. Sol bek Köhn yerine Berkan oynuyor.

Asıl bindirmeye, sıfıra inmeye, denge bozmaya ihtiyacın olduğu anlarda adam kenarda.

O yüzden Okan’dan başka kimseye kızamıyorum bu maç
Kasımpaşa maçında Derrick dayı ortayı attı, karambolde Vini tamamladı. Arkada Nelsson, Kaan ve yarım Berkan dışında kimseyi bırakmayıp iyivce çorbaya çevirdi.

Gönderileceğini sanmıyorum önümüzdeki sezona kendisiyle başlanır arkasına da herhangi bir adam alınır yerli olarak, 12. yabancı hücumda kullanılır

Defolarını örtecek düzeni bulamazsak (ki bence mümkün, ayrıca gelişime kapalı olduğuna da inanmıyorum henüz o kadar yaşlı değil) önümüzdeki devre arası yine bir sol bek operasyonuna çıkarız

Gönderileceğini sanmıyorum önümüzdeki sezona kendisiyle başlanır arkasına da herhangi bir adam alınır yerli olarak, 12. yabancı hücumda kullanılır

Defolarını örtecek düzeni bulamazsak (ki bence mümkün, ayrıca gelişime kapalı olduğuna da inanmıyorum henüz o kadar yaşlı değil) önümüzdeki devre arası yine bir sol bek operasyonuna çıkarız
sol kanada devşirmek lazım bunu

Bu herifi hucumda kullanirken sagda bissaka gibi defansif bek lazım ama bu adamın ilk geldigi haliylede alakası yok onu diyeyim toplara fisek gibi vuran , hızlı herif gitti adekugbe geldi sanki herkesten calım yiyor oldu eleman

Üst Alt