2019 | Yılın Galata Sarayı Efendisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 | Yılın Galata Sarayı Efendisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eskiden efendiydik , O iyi insanlar, o güzel atlara binip çekip gittiler. Efendinin sahtekarına ,üyenin dümencisine kaldık.

Şakayla karışık ben hariç herkesin olabileceğini düşünüyorum. Çünkü ara sıra , özellikle maç başlıklarına mağlupsak , ironiyle karışık sövüyorum kisssmeler anlamıyo :asd: modların filtrelerinden geçiyorum , süper modların filtrelerine takılıyorum genelde :asd:

Şahsımın esamesinin okunmadığı bu ölüm gurubunda @Mehmet Arslaner, @Gürkan Karadeniz ve @Levent Akgün arasında kararsız kalsamda son anda @Mustafa Canaslan renkdaşımın adı nihayet aklıma geldi ve editle gelen oscar goes tooooooo Mustafa Canaslan...
Eyvallah muhterem, teveccühün için teşekkür ederim:hat:...Yalnız bu payeyi alacak kişinin foruma benden çok daha fazla vakit ayıran, katkı sağlayan biri olması gerektiği kanaatindeyim. Birde zaten kişi ve olaylar yerine fikirler üzerinden yürüyen benim gibiler pek rağbet görmezler. Sevenimden çok sevmeyenim vardır muhtemelen; yapacak bir şey yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt