GSC Analiz - 2021/2022 Sezonu Kadro Yapılanması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gördüğüm kadarıyla herkes aşağıdaki oyuncuların çoğunu göndermek istiyor, hepsi çöp, hepsi gitsin. Eyvallah.

4654567.jpg

Şimdi özellikle herkes gitsin diyen arkadaşlardan ricam, bu adamları gönderip bana 28 kişilik kadro kurmaları. Euro'nun 10, bütçenizin de oldukça zayıf olduğunu da dikkate alırsanız sevinirim.

Lütfen bedava oyuncu için isim önerisi yapıyorsanız ortalama maaşını, bonservisle alıyorsak da ortalama bonservis bedelini ekleyin.

Bakalım nasıl kadrolar çıkacak.

Halil Onyekuru disinda yeri dolmayacak topcu var mi cok emin olamadim

Belki beklere yerli rotasyon topcusu bulmakta zorlaniriz. Gerisi halledilir bir şekilde

Saracchi yerine zaten "free" isimler konusuluyor(van,alioski)
Donk yerine Caulker alinmali 1 sn bile dusunmeden-free
Arda yerine kanat rotasyonuna Baris Alper Yilmaz alinmali(bonservisini tahmin edemiyorum)

Halil Onyekuru disinda yeri dolmayacak topcu var mi cok emin olamadim

Belki beklere yerli rotasyon topcusu bulmakta zorlaniriz. Gerisi halledilir bir şekilde

Saracchi yerine zaten "free" isimler konusuluyor(van,alioski)
Donk yerine Caulker alinmali 1 sn bile dusunmeden-free
Arda yerine kanat rotasyonuna Baris Alper Yilmaz alinmali(bonservisini tahmin edemiyorum)

Mevzu kimin yerinin dolacağı değil, bütçe dahilinde bir kadro kurabilmek.

Özellikle de iyi bir yerli rotasyonu kurabilmek.

Listedeki herkesin yeri dolar paran olduktan sonra.

Mevzu kimin yerinin dolacağı değil, bütçe dahilinde bir kadro kurabilmek.

Özellikle de iyi bir yerli rotasyonu kurabilmek.

Listedeki herkesin yeri dolar paran olduktan sonra.
Mevzu maas butcesiyse
Falcao Babel Feg Belhanda Linnes gibi yuksek maas alanlarin kontradindan cikmak lazim. Linnes ve Belhandanin sozlesmesi bitti zaten diger "big 3" de bir şekilde dehlemek lazim. Gerekirse kampa bile alinmamalilar.

Mevzu bonservisse marcao luyindama diagneyi satmaya ugrasacaksin baska caresi yok.

Baskan adaylari atip tutmayi biliyorlar. Secildiklerinde de bi zahmet boyle bi yenilenme operasyonun ustesinden gelsinler

Gecen sezon basinda yapmadigimiz hamleyi bu sezon basinda da yapamazsak fener sampiyonlugu izleriz gibime geliyor artik

28 adamlik kadro fazla bence. Avrupada 23-24 adamla sezona giren baya takim var. Cok fazla kisi sakatlanirsa, ikinci ve ya U19 takiminda oyuncu yukari cekiyorlar.

Burda bir konu olarak simdiki takimin maas listesi var mi? O na göre kadro kurmak mantikli olur. Suan 40a yakin harciyorsak, gelecek sene SL siz oyuncularin maasi toplam bence max 30 milyon olmali.

Futbolcu öğütme makinesi gibi işleyen sistemde en kral oyuncuyu da getirsen en geç 4 5 ay içinde o oyuncuyu da çöpe çevirirsin. Son 3 4 senemiz tamamen bunu yaşamakla geçti. O yüzden kimin gittiğinin veya kaldığının bir önemi yok. Saracchi'nin yerine Van Aanholt gelince Ankaragücü'ne yenilen takım Şampiyonlar Ligi takımına dönüşmeyecek bir anda.

Mevzu maas butcesiyse
Falcao Babel Feg Belhanda Linnes gibi yuksek maas alanlarin kontradindan cikmak lazim. Linnes ve Belhandanin sozlesmesi bitti zaten diger "big 3" de bir şekilde dehlemek lazim. Gerekirse kampa bile alinmamalilar.

Mevzu bonservisse marcao luyindama diagneyi satmaya ugrasacaksin baska caresi yok.

Baskan adaylari atip tutmayi biliyorlar. Secildiklerinde de bi zahmet boyle bi yenilenme operasyonun ustesinden gelsinler

Gecen sezon basinda yapmadigimiz hamleyi bu sezon basinda da yapamazsak fener sampiyonlugu izleriz gibime geliyor artik

Linnes zaten bitiyor.

Falcao ile Feghouli belki gider, Babel gitmez.

Şu anki maaş bütçemiz zaten şişik durumda yani düşürmek gerekiyor.

Beleş olan yerlilerden en iyisini zaten alamadık, stoper olan ağır Fenerli ve oraya gider giderse.

Aytaç kalıyor bir alınabilecek.

Barış Alper Yılmaz için yazın bir savaş olabilir zira onu alabilmek bile zor şu şartlarda.

Üst Alt