2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2024 Yılı Divan Kurulları Genel Başlığı

E sporda birçok branşta yarışıyorlar normal o tutar hatta düşük bile kalmış.
4 mil 320 bin ne gideri olmuş olabilir ama yav - her haftasonu 10 kişilik ekip dünyanın sağına soluna uçsa - otelleri bilmemneleri falan mıdır ... kafam almadı , kürek zira gözüme gelen (kongrelerde klasik iki baimiz konuşuyor ya hep )

4 mil 320 bin ne gideri olmuş olabilir ama yav - her haftasonu 10 kişilik ekip dünyanın sağına soluna uçsa - otelleri bilmemneleri falan mıdır ... kafam almadı , kürek zira gözüme gelen (kongrelerde klasik iki baimiz konuşuyor ya hep )
Valorant, fifa, pubg, counter strike falan birçok takım var. Çoğu da 5 kişilik takimlar oluyor ve antrenörleri falan da oluyor. Bunların maaşlar, ev masrafları falan normal o tutar.

Valorant, fifa, pubg, counter strike falan birçok takım var. Çoğu da 5 kişilik takimlar oluyor ve antrenörleri falan da oluyor. Bunların maaşlar, ev masrafları falan normal o tutar.
ben hala ekonomik yönden enflasyona adapte olamıyorum... markette rafa küfretmişliğim var sesli şekilde millet bakar bana arada tutuyor o damarım.
muhtemelen dediğin gibidir - gelir yaratamamak problem olmuştur

Başkan yine çok yakında müjdeyi açıklayacağım görüşmelerin sonuna geldik dediği müjde BB'den çıkmak mı? Başkanın o çok yakında açıklayacağım dedi müjdenin ne konuda olduğunu anlayan var mı?

uzun lafın kısası

Yönetimde futbolu ayırıyorum - en para dönen market.

Diğerleri için bulunan yöneticiler dizilip foto çektirmekten mi ibaret.

ulan ben apartman yönetirken 30 40 liralarla apt gör tazminati için faizde 30 k birikimi çıkardım. çıldırırım lan öyle sorumluluğum olup bu tabloyu sunsam. valla deliririm.

Hayri Kozak - GSTV nin açık olması NE GETİRİYOR peki sende bu arzunun arkasını doldur sırf yönetime top atmak yerine.

ulen Erden timur 56 slayt falan gösterdi oyuncu gelir giderlerine be hayri efendi.. uyuyor muydun.

her şey KAPta açıklanıyor ..Türkiye ligini sen tepelere koyuyorsun heralde buraya adam getirmek kolay mı..

bak arabistanda ne para dönüyor ligi konuşan yok. emeklilik öncesi paraya gidiyorlar - biz ondan öncesiyiz şu an reel olarak. bunun farknda olmayan adam futbol çerçevesinde konuşmamalı

GSTV konuşacağınıza Websitemizin hali demeyen Elder tayfa ...

tv izleyen mi kaldı anahaberlere arada bakmak haricinde ve entrika aşığı diziciler harici (heralde bide masterchefle survivor)

Arkadaşlar Hayri Kozak abimiz eleştirsin zaten. Herkes çıkıp şakşaklıcak mı. Normal bunlar

Eminim bizim bilmediğimiz görmediğimiz, GS değerlerine çok katkısı vardır Hayri Kozak'ın

GS kültürü GS gelenekleri. BUnlar önemli şeyler. Bunlar var olduğu için diğerlerinden ayrılıyoruz zaten

GSTV konuşacağınıza Websitemizin hali demeyen Elder tayfa ...

tv izleyen mi kaldı anahaberlere arada bakmak haricinde ve entrika aşığı diziciler harici (heralde bide masterchefle survivor)
bu fosillerin dünya farklı evlerinde arkada gstv açık olur. dursun seçimi kazanmak için adayı yaptırdı lisenin kafa yapısı ile bizimki bambaşka.

bunlara 3 şeyi sağla başkan ol

pilav günleri
gs adası
ücretsiz etkinlikler

Arkadaşlar Hayri Kozak abimiz eleştirsin zaten. Herkes çıkıp şakşaklıcak mı. Normal bunlar

Eminim bizim bilmediğimiz görmediğimiz, GS değerlerine çok katkısı vardır Hayri Kozak'ın

GS kültürü GS gelenekleri. BUnlar önemli şeyler. Bunlar var olduğu için diğerlerinden ayrılıyoruz zaten
mutlaka ben hep konuşsun isterim muhalefet olmazsa yönetim ileri adım atmaz

ama eleştirirken sadece futboldan konuşuyorlar - amatör branşların yöneticilerine laf atmak gerekiyor sunulan meblağlara bakınca. üsütne GSTV konusu tuzu biberi oldu - havada muhalefet yaptı bugün için diyebilirm.

bu fosillerin dünya farklı evlerinde arkada gstv açık olur. dursun seçimi kazanmak için adayı yaptırdı lisenin kafa yapısı ile bizimki bambaşka.

bunlara 3 şeyi sağla başkan ol

pilav günleri
gs adası
ücretsiz etkinlikler
taraftarlık haricinde bir işi - bir durumu yönetmek için sorumluluk alır insan - sorumluluk büyükse uyku falan uyuyamaz. Ben öyle yapıda biriyim o yüzden espirili goygoycuyumdur ama aynı zamanda işkolikliğimde var .

bu presibi olmayanlarda yönetime alınmamalı. tanıdıktı bilmemneydi diye kadro çıkarılmamalı ortaya - özellikle fubtolla ilgilnecekler haricindeki yönetim kısmı

Üst Alt