#34 Lucas Torreira - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Lucas Torreira

Bugünün tek iyisiydi mücadele etti ama takım arkadaşları kendisini yalnız bıraktı

Mücadelen için teşekkürler torreira sadece sen hazırlanmışsın maça

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek başına oynuyor koca seneyi tek başına geçirdi orta sahada vallahi şaka gibi yemin ederim. Rakipte 7 tane orta saha var. 3 ön libero 4 merkez orta sahası var rakibinin senin elinde bir tek topçun var TORREİRA. Bu sene barış alperle birlikte bu takıma yaptığın katkı dinanizm takımı sahiplenme hiç bir zaman unutulmayacak. KARAKTERİ BÜYÜK ADAM çok seviyorum seni.

Orta sahayı 2 senedir tek başına idare ediyor. Bir ara Kaan bayağı yardım ediyordu, birkaç maç da lütfen oynayan Sergio ve Kerem var işte o kadar.

Fred'e tqc cizgisinde tek daldigi pozisyonda Fred degilde Ferdi veya yandas adisi olsaydi daha 20 dakika olmadan atilacakti.

Zaha,tete ve türevlerine yatırım yapacağımıza fred-torreira yapsaymışız sanırım orta sahamız altın çağını yaşıyor olacakmış

O dönem orta saha boyu kısalır diye bende pek sıcak bakmamıştım ama geçen sene Oliveira bu senede demirbay , fred kadar bile hava topu kazanmamıştır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün çok yalnız kaldı maalesef. Djiku'yu tek başına oyundan attırdı mesela. Tek başına maçı kazandırabilecek hamleydi ama takım onun kadar iplemedi. Bir noktadan sonra maçı geçtim sarı kart yemez umarım dedim. Son hafta en kritik oyuncumuz olur yine.

Üst Alt