#7 Kerem Aktürkoğlu - Sayfa 192 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yedeği zaha falan olduğu için sürekli baskı yedi taraftar tarafindan. Bizim taraftar 35 yaşındaki yaşlı yabancı kanatlara bayılırlar. Bu yüzden zaha oynasın diye sürekli baskı kurdular kaptan üzerinde. Her maç top kaybında uğultu koptu statta. İyi oynadığı maçlarda dahi zahanin girmesi isteniyordu maça. İlk top kaybındaki hafif uğultu bile benim diyen futbolcunun ayarlarının içine eder. Sağlam mobing yedi bu sene gerçekten ben üzüldüm kerem kahrolmustur yaşananlara. Canıyla dişiyle oynuyor 3 senedir didiniyor adam. Sahada hakeme itiraz eden takımın hakkını arayan 2-3 futbolcu dan biri Kerem.

Bu adam önce taraftar sonra futbolcu dedik. Okan hoca bu adamın zayıf taraflarını takım oyunuyla bir türlü kapatamadı. Kerem formsuz ve mutsuz anladık ama teknik ekipten hiç faydalanamadı bu çocuk. Kötü de olsa oyunda tutmaktan bahsetmiyorum. K.Demirbay'ı yakın oynatırsın, beki yaklaştırırsın birşey yaparsın bu çocuğun defolarını kapatırsın.

Kerem'in futbolunu beğenmem ama bence bu maç oynamalı. Yerli futbolcularda aidat duygusu daha fazla olur o yüzden en azından iyi mücadele edeceğinden şüphem yok. Sola Kerem, sağa Barış, defansa Abdülkerim.

Dünkü Atalanta takımı gibi oynasak uçar kaçar, hattrick yapan çava gibi gol de atar bol bol. Fakat, maalesef ki önde baskı yaptığımızda ve rakip, kapalı savunmaya geçtiğinde karşı silahı yok bence. Bu sene ile geçen sene oynadığımız taktik arasında bence çok fark var. fenerbahçe maçında ise ne oynadık onu kimse bilmiyor zaten.

Bizim mal taraftardan o kadar zorbalık yedi ama hala takımı en fazla sahiplenen adamlardan biri. Kerem'in futbolculuğunda ciddi defolar var ama oldukça zeki ve karakterli bir adam kaptanlığa çok uygun önümüzdeki sezon da takımda kalmalı mümkünse.

Dünkü Atalanta takımı gibi oynasak uçar kaçar, hattrick yapan çava gibi gol de atar bol bol. Fakat, maalesef ki önde baskı yaptığımızda ve rakip, kapalı savunmaya geçtiğinde karşı silahı yok bence. Bu sene ile geçen sene oynadığımız taktik arasında bence çok fark var. fenerbahçe maçında ise ne oynadık onu kimse bilmiyor zaten.

Katılmıyorum, Kerem kadar öngörülemez bir oyuncu hatırlamıyorum. Hatta bazen bu durum kendisine zarar veriyor. Formda olduğunda savunma yapılabilecek bir oyuncu değil.

Üst Alt