#9 Mauro Icardi - Sayfa 350 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Okan masaya vurmali ve gelecek hafta seni yedege cekiyorum demeli. Bahane olarak maci Zaha'da cözebilir ve sene gelecek sezon icin riske atmayi istemiyorum desin. Gol lazim olursa sonradan zaten oyuna alir adami

Birader lütfen gider misin?
Neden sen golü engellemedin?
Neden defansa gelip top çıkarmadın? Topu çıkaracaksın, topu orta sahaya vereceksin, koşu atacaksın, sana atılan topu tutup servis edeceksin, bir daha koşacaksın, sana orta veya pas gelecek golü yapacaksın.

Tüm maç, bütün takım sana çalıştı. Ayıp sana.
Rezil adam.

İnsan kaleden alır topu, gider gol atar.

Kötü oynamadı bence hiç oynamadı çünkü. Bütün maç ofsaytta bekledi topun o civarlarda olduğu dakikalarda da jogging attı hep. Sahada oynayan bir topçu olsam kendisiyle kavga edebilirdim.

Haftaya insallah sampiyon olalim ve isi tadinda birakarak yollarimizi ayirmaliyiz Icardi ile

Su macta sahada böyle bir görüntü vermenin bahanesi olmaz

MLS veya Suddilere satalim gitsin ve hep güzel hatirlayalim kendisini

Baros ve elmander tarzında iki tane forvet lazım bize. Malesef oyun içinde hiç yok forvetsin yani arada duvar olursun bazen orta sahaya gelip defansa kendini unutturursun hiç birini yapmıyor aylardır. Top gelmiyor mevzusu da hikaye hırsızın hiç mi suçu yok mevzusuna geliyor artık sonuç. Bende sezon sonu mutlu bir şekilde yolları ayırmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü sonuç kötü olacak gibime geliyor yaş aldıkça.

Takım arkadaşlarına ciddi saygısızlık yapar bu durumu sürdürürse

Fakat ben samimi sakat olduğuna ve kampı kaçırmayınca önümüzdeki sezon tekrardan ilk sezonki haline döneceğine inanıyorum

Takım iyi giderken yazmak istemedim de bize daha bir atletik forvet lazım sanki oyun yapımıza daha çok öyle bir oyuncu uyar gibi. Evet müthiş işler yaptı ama sahada gezinerek olmaz. Bir maçla adamı harcamıyorum ama genel sene boyunca düşüncem buydu. Sene sonu giderse sıkıntı yapmam kalırsa da çok iyi bir kamp dönemi geçirmesi lazım çok hantal şu haliyle.

Seneye artık idman yaparsın biraz kilo verirsin de kaliteni daha iyi yansıtabilirsin. Kalite var ama yansıtamadıktan sonra bi anlamı olmuyor.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sahada hiç olmasaydı ve biz de 10 kişi olsaydık acaba pozitif mi etkilenirdik diye düşünmüyor değilim. 100 küsür dakika sahada öylece yürümeyi nasıl becerdin arkadaş sen? İnsan hiç olmasa bir sağa sola deplase olur, bir varlığını hissettirir. Seni topla buluşturamamış olmaları bu görüntünün bahanesi değil.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunu bu hale getiren durum her ne olursa olsun yedek kalmayacağını bilmesi.. Ne zaman Okan bu adamı formsuzken yedeğe çekebildi.. Okan Buruk da korkuyor bunu yedeğe almaktan..

Ben taraftarın gücünü arkama aldım nasıl olsa tırt Anadolu takımlara yapacağımı yaparım diyor ve gemisini böyle yürütüyor..

Bu nedenle zor maçlarda istediğimiz verimi alamaz olduk kendisinden..

Bak seni sevdik en tepeye koyduk sen iyi niyeti su istimal ediyorsun. Burası cemisgezekspor değil. Seneye fizik olarak iyi çalış ya da Arabistan'a doğru git. İyi olursan seni yine severiz. Bizim için asolan Galatasaraydir

Bu arkadaşın geçen seneki topunu bir daha oynayacağına inancım az. Geçen sene PSG'den geldiğinde fittin çünkü orada idman yapmak zorundaydın kendine bakmak zorundaydın aynı şekilde Inter'de de.

Peki burası spor kulübü değil de emekliler kıraathanesi mi dayı? Hayırdır ya, sezonun en önemli maçında ofsayttan çıkmıyorsun sahada yürüyüş yapıyorsun. Sen Galatasaray'ı PSG ya da Inter kadar ciddiye almıyor musun?

galatasaray formasıyla izlediğim en iyi birkaç oyuncudan biri. magaziniyle, tarzıyla, klasıyla tam bir ikon.
şimdiden efsane olmuştur. seneye de avrupa başarısı ve 5.yıldızla en büyük efsane olacak.

Üst Alt