GSC Analiz - Abdülkerim Bardakcı’nın Başakşehir Karşısındaki Performansı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Analiz Abdülkerim Bardakcı’nın Başakşehir Karşısındaki Performansı

2 sene sonra kaptan olur yaklaşık 5 sene de üst düzey oynar. Selçuk etkisi yapti resmen fenere gitmeyerek hirsiyla katkısıyla inanılmaz harbiden. Takımın çoğu maçta 1-0 larla 2-1 lerle şampiyonluğun en büyük favorisi olmasinı sağlayan etken hücumdan çok defans hattımızın sol bek hariç sağlamlığı oldu bence.

Ali koç sayesinde sezonun kaderi değişti aldıkları adamı sen o kadar eder misin diyip bize yolladı şampiyonlukta çok kritik rol alıyor. Onun yerine 4 m euro verip Samet'i aldılar sene sonu twitter da Ali koç'a ciddi destek verilmesi lazım bırakmamalı. :asd:

bu aksam benim adima sahanin en iyisi idi.

son anlarda buldugumuz *kornerlerde her hava topunu kazanip beraberinde kaleyi tutturmasi ( 3 kornerin 3u de kendisinin kafa vurusu, 1i sayilmadi,digeri direkten disari cikti,,bir tanesi de cizgiden cikarildi ).

defansif istatistik ve performansi disinda -

bu cidden basli basina dikkat cekici bir istatistik ve meziyet kanimca.

tebrikler aslan parcasi.

Marcao'yu aratmayacağını gösterdiğinde çok mutlu olmuştum, unutturma yolunda gayet emin adımlarla ilerliyor, seneye Avrupa arenasında elit İtalyan stoper performansı bekliyorum inşallah.

Anadolu'dan alınıp da performansıyla lamı cimi olmadan bu iyi topçu bu adamı direkt 11'e yazarsın dedirten nadir topçulardan oldu. 21-22 yaşında çıkış yapsa şu anda bambaşka şeyler konuşuyor olurduk.
Marcao'nun bile performansını aşmasını kimse beklemiyordu herhalde.

Nazar değer diye yazmıyorum ama müthiş bir karakter müthiş bir futbolcu. 86/87 sezonundan beri futbol takip eden biri olarak diyorum ki kendisi Bülent Korkmaz'dan sonra bizde oynayan en iyi Türk stoper. Bir maşallah'ı fazlasıyla hak ediyor.

Üst Alt