albert grønbæk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

albert grønbæk

muhakkak iyi kumaşı vardır ama bjk maçı maalesef ölçü kabul edilemez. bodo'nun fikstürüne bakalım büyük takımla maçı varsa radarımıza alalım arkadaşlar.

O seviyede iyi olan bizde anca yedek olmalı. Bayernle falan baş etmek istiyorsak torreira gibi adamlar lazım biza artık ortasahada
yine isimli oyuncu hevesi var gibi algiliyorum ki bu cok yanlis bir bakis acisi yine.

oyuncu profilinden ziyade, bu cocuk ayrica cift haneli bonservise sahip sanirim suan yani almaya kalksak yedek icin fazla luks olur, onu demeye calisiyorum. oyle 3-4 milyona alabilecegin bir oyuncu degil.

torreira gibi bir oyuncu aramaya kalksak bugun nerden baksan en ucuzu 15-20 milyon euro.

yine isimli oyuncu hevesi var gibi algiliyorum ki bu cok yanlis bir bakis acisi yine.

oyuncu profilinden ziyade, bu cocuk ayrica cift haneli bonservise sahip sanirim suan yani almaya kalksak yedek icin fazla luks olur, onu demeye calisiyorum. oyle 3-4 milyona alabilecegin bir oyuncu degil.

torreira gibi bir oyuncu aramaya kalksak bugun nerden baksan en ucuzu 15-20 milyon euro.
Altı boş isimli futbolcular almamalıyız tabi ama torreira sanchez gibi hala formda ve yaşı ilerlememiş isimli futbolcuları alacak vizyona ve çekiciliğe sahibiz artık

Bu adam Bjk maçlarında çok göze çarptı. Bence Breivik’ten daha da büyük potansiyel. Kuzeyli olduğu için tutmayabilir algısının farkındayım ama daha ne kadar futbolu kafada bitirmiş Ndombele’ye Seferovic’e milyonlar basmaya devam edicez. Keza Nelson’da Kuzeyliydi şampiyon yaptı + Barcalı kadroyu ezdin, Sörlöth’da TS yapana kadar vasat bir herifti, burda açıldı. Değerlendirmek lazım. Tutan adam da iyi tutuyor.

Bu genc iyi gibi duruyor. Hareketli, topla iliskisi iyi ve dikine gidebilen bir 8 numara izlenimi aldim. Mucadeleci bir oyun yapisi varsa Torreira ile iyi bir ikili olabilir.

Üst Alt